Povezane vesti
Marinović: Guši se pravo javnosti da zna, cilj lažnih zahteva za informacijama izvlačenje para iz budžeta
RTS 28.09.2024
Na Međunarodni dan prava javnosti da zna, poverenik za informacije od javnog značaja upozorava na veliki broj zloupotreba. Za godinu i po dana učetvorostručio se broj zahteva i žalbi čiji je cilj, kako kaže Milan Marinović, izvlačenje para iz budžeta. To… »
Marinović: Cilj lažnih zahteva za informacijama izvlačenje para iz budžeta
Euronews 28.09.2024
Poverenik za informacije od javnog značaja Milan Marinović upozorio je danas na Međunarodni dan prava javnosti da zna, na veliki broj zloupotreba u ovoj oblasti i naveo da se za godinu i po dana učetvorostručio broj zahteva i žalbi i da je njihov cilj… »
Marinović: Cilj lažnih zahteva za informacijama izvlačenje para iz budžeta
RTV 28.09.2024
BEOGRAD - Poverenik za informacije od javnog značaja Milan Marinović upozorio je danas na Međunarodni dan prava javnosti da zna, na veliki broj zloupotreba u ovoj oblasti i naveo da se za godinu i po dana učetvorostručio broj zahteva i žalbi i da je… »
Vesti dana »
Katastrofalne razmere požara u Deliblatskoj peščari, strašni snimci: Razbuktala vatra guta sve pred sobom, dim se vidi i iz Beograda! Podignute i vazdušne snage
Kurir pre 48 minutajoš 45 povezanih
Nizak vodostaj Dunava ugrožava uvoz goriva, pojačane mere za stabilno snabdevanje
Biznis.rs pre 4 satijoš 45 povezanih
Direktor EPS-a: Snabdevanje strujom stabilno, period slabog dotoka Dunava će se nastaviti
Danas pre 10 satijoš 25 povezanih





