Povezane vesti

“Retko kad kuvam, tuđe mišljenje me ne zanima…” Evo kako u stvari živi Verica Rakočević

“Retko kad kuvam, tuđe mišljenje me ne zanima…” Evo kako u stvari živi Verica Rakočević

Vesti online pre 2 sata
Kreatorka Verica Rakočević ima 76 godina. U trećem je braku, ima troje dece, čak sedmoro unučića i svakako je jedna od onih koje su već izvesno vreme sinonimi za dame sa stilom. Progovorivši o svom životu za jedne medije, te detaljima odnosa sa… »
„Imam sedmoro unučadi i troje dece, a privilegija je imati 35 godina mlađeg muža“

„Imam sedmoro unučadi i troje dece, a privilegija je imati 35 godina mlađeg muža“

Nova pre 1 sat
: Modna kreatorka Verica Rakočević otvoreno je govorila o svom životu, karijeri i 35 godina mlađem partneru. Za Vericu Rakočević godine su samo broj, a komentari na račun njenog izgleda su podeljeni, ipak, ona ne mari za to. „Zanima me mišljenje… »
"Njegovo društvo je društvo moje dece...": Verica Rakočević (76) nikad iskrenije o odnosu s Veljkom

"Njegovo društvo je društvo moje dece...": Verica Rakočević (76) nikad iskrenije o odnosu s Veljkom

Mondo pre 1 sat
Modna dizajnerka iskreno o ljubavi i dva braka koja ima iza sebe. Modna kreatorka Verica Rakočević ostvarena je na svakom polju. Ima 76 godina, sedmoro unučadi, troje dece i muža, a sinonim je za damu sa stilom. U razgovoru za domaće medije otkrila… »
"Lepo je imati 35 godina mlađeg muža" Verica Rakočević (76) o životu sa Veljkom: Njegovo društvo je društvo moje dece...

"Lepo je imati 35 godina mlađeg muža" Verica Rakočević (76) o životu sa Veljkom: Njegovo društvo je društvo moje dece...

Kurir pre 3 sata
Modna kreatorka Verica Rakočević ostvarena je na svakom polju. Ima 76 godina, sedmoro unučadi, troje dece i muža, sinonim je za damu sa stilom. U razgovoru za domaće medije je otkrila pojedinosti svog života, ali i detalje odnosa sa suprugom Veljkom… »
"Imam 76 godina, baba sam, lepo je imati 35 godina mlađeg muža" Verica Rakočević o odnosu sa Veljkom: "Ovo mi je 3. brak…

"Imam 76 godina, baba sam, lepo je imati 35 godina mlađeg muža" Verica Rakočević o odnosu sa Veljkom: "Ovo mi je 3. brak…

Blic pre 3 sata
Modna kreatorka Verica Rakočević ostvarena je na svakom polju. Ima 76 godina, sedmoro unučadi, troje dece i muža, sinonim je za damu sa stilom. U razgovoru za “Blic” je otkrila pojedinosti svog života, ali i detalje odnosa sa suprugom Veljkom… »

Vesti dana »