Povezane vesti
Rusija ima "keca iz rukava" za rat? Pravi se u Kini, tvrde stručnjaci
B92 28.09.2024
Rusija se okreće Kini za razvoj bespilotnih letelica dugog dometa koje namerava da upotrebi u Ukrajini. Citirajući dokumente iz dva izvora iz evropske obavještajne agencije, Rojters je izvestio da je Rusija stvorila tajni program naoružanja u Kini… »
EU brinu navodi da Rusija proizvodi jurišne bespilotne letjelice u Kini
Al Jazeera 28.09.2024
Ranije objavljeno da je IEMZ Kupol, podružnica ruske državne kompanije Almaz-Antey, razvio i testirao novi model drona u Kini uz pomoć lokalnih stručnjaka. Navodi da Rusija razvija program napadačkih bespilotnih letjelica uz podršku Kine za rat u… »
Rusija ima tajni program razvoja dronova dugog dometa u Kini: Zapad to ne sme da ignoriše
Telegraf 28.09.2024
Preporučujemo. Rusija koristi Kinu da napravi dronove dugog dometa za upotrebu u ratu u Ukrajine. Rusija kreirala tajni program razvoja naoružanja u Kini, objavio je Rojters, pozivajući se na dokumente, kao i dva neimenovana izvora iz evropske… »
Vesti dana »
Sravnjena sa zemljom zgrada gde se bira naslednik Hamneija! Ne zna se ko je sve bio unutra! (foto, video)
Kurir pre 14 minutajoš 78 povezanih
Sukob na Bliskom istoku se proširio i na Liban, Kuvajt greškom oborio tri američka aviona
BBC News pre 1 satjoš 76 povezanih
Veća otkupna cena i manje zaliha: U Preljini postignut dogovor sa mlekarima - država inicira carine na uvoz i obavezne ugovore
Kurir pre 3 satajoš 25 povezanih
Istorijski visoke cene energenata ako sukob na Bliskom istoku bude dugoročan
Biznis.rs pre 2 satajoš 24 povezane




