Povezane vesti

Trener Mornara posle poraza od Zvezde: ''Nov je tim, grešim imena igrača''

Trener Mornara posle poraza od Zvezde: ''Nov je tim, grešim imena igrača''

Sportske.net pre 32 minuta
Kasno je Mornar tokom leta počeo pripreme, kasno je počeo i formiranje novog tima, a pitanje je da li je selekcija završena. Imajući to u vidu, bilo je očekivano da Barani rezultatski loše započnu sezonu, pogotovo što su na startu imali teške… »
"Ne gledate naše treninge, igra se rukomet!": Nedović objasnio zašto ne bi bio u koži trenera Zvezde

"Ne gledate naše treninge, igra se rukomet!": Nedović objasnio zašto ne bi bio u koži trenera Zvezde

Mondo pre 3 sata
Nemanja Nedović u šaljivom tonu prokomentarisao da se igra rukomet na treninzima Crvene zvezde. Crvena zvezde Meridianbet upisala je prvu pobedu u novoj sezoni pošto je večeras u "Beogradskoj areni" bila bolja od Mornara 91:72. Na momente je tim… »
Oni ne znaju pravila, a ja njihova imena! Hit izjava trenera Mornara: Prozovem igrača, a on na klupi...

Oni ne znaju pravila, a ja njihova imena! Hit izjava trenera Mornara: Prozovem igrača, a on na klupi...

Mondo pre 3 sata
Pavićević objasnio da je potrebno još vreme da bi sve "kliknulo" u ekipi Mornara, pa tako usput još upoznaje svoje igrače, kao što oni koji su došli sa koledža - uče pravila evropske košarke. Crvena zvezda Meridianbet pobedila je Mornar 91:72 u… »
Nedović: "Ne bih voleo da sam u koži Sferopulosa" VIDEO

Nedović: "Ne bih voleo da sam u koži Sferopulosa" VIDEO

B92 pre 3 sata
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović kaže da Janis Sferopulos ima "slatke muke" u izboru igrača. Nedović je posle pobede nad Mornarom (91:72) istakao da je želja njega i saigrača na treninzima ogromna. "Ne možete da gledate treninge, ali sam sa… »
Nedović: Trebalo je da dođem u rukometnim patikama

Nedović: Trebalo je da dođem u rukometnim patikama

Sport klub pre 3 sata
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović je posle pobede protiv Mornara istakao da je svestan da ekipa mora i može mnogo bolje da igra. Crveno-beli su se pred nešto manje od 7.000 gledalaca u „Beogradskoj areni“ mučili u duelu drugog kola ABA… »
Hit izjave trenera Mornara posle Zvezde: "Neki moji igrači ne znaju pravila, tokm meča im pogrešim imena"

Hit izjave trenera Mornara posle Zvezde: "Neki moji igrači ne znaju pravila, tokm meča im pogrešim imena"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Trener Mornara iz Bara Mihailo Pavićević rekao je posle meča protiv Crvene zvezde (91:72) u Areni u drugom kolu ABA lige da je malo falilo da njegova ekipa uopšte ni ne učestvuje u ABA ligi, ali i da ne postoji. Tim povodom je na… »
"Da to uradimo i rezultati će doći sami od sebe": Daum posle Zvezdine pobede otkrio kako vidi svoju ekipu

"Da to uradimo i rezultati će doći sami od sebe": Daum posle Zvezdine pobede otkrio kako vidi svoju ekipu

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Košarkaši Crvene zvezde uspeli su da ostvare pobedu na prvoj utakmici kod kuće u ABA ligi protiv ekipe Mornara iz Bara (91:72), a posle meča, igrač ovog tima Majk Daum razgovarao je sa medijima i podelio svoje utiske. Crveno-beli su… »
"J**o te, trebalo je da dođem u rukometnim patikama": Nedović zasmejao sve odgovorom na jedno pitanje

"J**o te, trebalo je da dođem u rukometnim patikama": Nedović zasmejao sve odgovorom na jedno pitanje

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su večeras prvu pobedu u ABA ligi za ovu sezonu, pošto su na domaćem terenu bili bolji od ekipe Mornara iz Bara (91:72), čime uz dobro raspoloženje putuju u Pariz na prvi meč Evrolige protiv… »

Vesti dana »