Povezane vesti

"Znam šta je muka i znam kada trebaš čoveku!" Ceca Ražnatović nikad iskrenija, nakon što je pozajmila novac Đorđu…

"Znam šta je muka i znam kada trebaš čoveku!" Ceca Ražnatović nikad iskrenija, nakon što je pozajmila novac Đorđu…

Kurir pre 2 sata
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović, u petak 27. septembra, održala je spektakularni koncert u Zvorniku. Ceca je u velikoj sportskoj dvorani okupila više hiljada fanova koji su decenijama čekali da se balkanska zvezda vrati u ovaj grad, a gost… »
"Tapšu me po ramenu da nađu mesto da zabodu nož": Ceca priznala da je pomogla Davidu, pa spomenula izdaju

"Tapšu me po ramenu da nađu mesto da zabodu nož": Ceca priznala da je pomogla Davidu, pa spomenula izdaju

Mondo pre 3 sata
Đorđe David ispričao šta je Ceca Ražnatović uradila za njega, a sada se oglasila i ona. Najveća balkanska zvezda, Svetlana Ceca Ražnatović, u petak 27. septembra, održala je spektakularni koncert u Zvorniku. Ceca je u velikoj sportskoj dvorani… »
"Znam šta je muka..."! Ceca priznala da je pomogla Davidu nakon nesreće, pa spomenula izdaju: "Samo su lagali"

"Znam šta je muka..."! Ceca priznala da je pomogla Davidu nakon nesreće, pa spomenula izdaju: "Samo su lagali"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Najveća balkanska zvezda, Svetlana Ceca Ražnatović, u petak 27. septembra, održala je spektakularni koncert u Zvorniku. Ceca je u velikoj sportskoj dvorani okupila više hiljada fanova koji su decenijama čekali da se balkanska zvezda… »

Vesti dana »