Povezane vesti

Zelenski: Dobio sam direktne informacije od Trampa da će podržati Ukrajinu

Zelenski: Dobio sam direktne informacije od Trampa da će podržati Ukrajinu

N1 Info pre 3 sata
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je dobio "veoma direktne informacije" od republikanskog predsedničkog kandidata SAD Donalda Trampa da će, ukoliko pobedi na izborima u novembru, podržati Ukrajinu u ratu protiv Rusije. „Ne znam… »
Zelenski: Dobio sam direktne informacije od Trampa da će podržati Ukrajinu

Zelenski: Dobio sam direktne informacije od Trampa da će podržati Ukrajinu

Vesti online pre 3 sata
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je danas da je dobio “veoma direktne informacije” od republikanskog predsedničkog kandidata SAD Donalda Trampa da će, ukoliko pobedi na izborima u novembru, podržati Ukrajinu u ratu protiv Rusije. –… »
Zelenski: Dobio sam direktne informacije od Trampa da će podržati Ukrajinu ako pobedi na izborima

Zelenski: Dobio sam direktne informacije od Trampa da će podržati Ukrajinu ako pobedi na izborima

Euronews pre 3 sata
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je dobio "veoma direktne informacije" od republikanskog predsedničkog kandidata SAD Donalda Trampa da će, ukoliko pobedi na izborima u novembru, podržati Ukrajinu u ratu protiv Rusije. "Ne znam… »
O čemu su pričali Tramp i Zelenski u Njujorku?

O čemu su pričali Tramp i Zelenski u Njujorku?

Danas pre 1 dan
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski sastao se danas u Njujorku sa republikanskim kandidatom za predsednika SAD Donaldom Trampom. Dugoočekivani sastanak došao je u trenutku pojačane tenzije između njih dvojice zbog razmimoilaženja oko ameriške… »

Vesti dana »