Povezane vesti

Gojković: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu

Gojković: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu

Beta pre 2 sata
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković negirala je navode dela opozicija da se Srpska napredna stranka (SNS), čija je funkcionerka, meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu. "Univerzitet je autonoman i mi se ne mešamo", kazala je Gojković za… »
Gojković: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu

Gojković: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu

NIN pre 2 sata
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković negirala je navode dela opozicija da se Srpska napredna stranka (SNS), čija je funkcionerka, meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu. "Univerzitet je autonoman i mi se ne mešamo", rekla je Gojković za… »
Predsednica Pokrajinske vlade: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu

Predsednica Pokrajinske vlade: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu

Danas pre 4 sati
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković negirala je navode dela opozicija da se Srpska napredna stranka (SNS), čija je funkcionerka, meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu. „Univerzitet je autonoman i mi se ne mešamo“, kazala je Gojković… »
Gojković: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu, veštački se pravi problem

Gojković: SNS se ne meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu, veštački se pravi problem

Radio 021 pre 4 sati
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković negirala je navode dela opozicije da se SNS, čija je funkcionerka, meša u autonomiju Univerziteta u Novom Sadu. "Univerzitet je autonoman i mi se ne mešamo", kazala je Gojković za današnju "Politiku"… »

Vesti dana »