Povezane vesti
Selaković: Borićemo se za ravnopravnost ćirilice, štitićemo baštinu na Kosovu i Metohiji
RTV 29.09.2024
BEOGRAD - Ministar kulture Nikola Selaković je, govoreći o predloženim merama na očuvanju ćirilice, poručio da je legitiman interes države da se bori za ravnopravnost matičnog pisma, a to je srpska ćirilica i najavio izradu temeljnog dokumenta nacionalne… »
Ko bira knjige za javne biblioteke? (VIDEO)
Insajder 29.09.2024
Nedavno je ministar kulture Nikola Selaković najavio nove korake u borbi za očuvanje nacionalnog pisma - ćirilice. Jedan od njih je i najnovija odluka Ministarstva kulture koje će ubuduće, na velikim konkursima za otkup književnih dela za narednu godinu… »
Selaković: Borićemo se za ravnopravnost ćirilice, štitićemo baštinu na Kosovu
NIN 29.09.2024
Ministar kulture Nikola Selaković je, govoreći o predloženim merama na očuvanju ćirilice, poručio da je legitiman interes države da se bori za ravnopravnost matičnog pisma, a to je srpska ćirilica i najavio izradu temeljnog dokumenta nacionalne… »
Selaković: Borićemo se za ravnopravnost ćirilice, štitićemo baštinu na KiM
Euronews 29.09.2024
Ministar kulture Nikola Selaković je, govoreći o predloženim merama na očuvanju ćirilice, poručio da je legitiman interes države da se bori za ravnopravnost matičnog pisma, a to je srpska ćirilica i najavio izradu temeljnog dokumenta nacionalne… »
Vesti dana »
(Foto, video) Učesnici skupa SNS poneli najveću zastavu: Kolona sa trobojkom širokom 10 metara ide ka Skupštini
Blic pre 27 minutajoš 94 povezane
Usijala se Srbija: Evo koji je grad danas bio najtopliji, RHMZ najavljuje još gore
Dnevnik pre 38 minutajoš 49 povezanih
Zemljotres od 6,1 stepeni po Rihteru pogodio planinski region Hindukuš u Avganistanu, osetio se i u Pakistanu
Euronews pre 1 satjoš 32 povezane
Kralj bez tajni: Čarls prvi put objavio poreske uplate, iznos iznenadio javnost
B92 pre 13 minutajoš 67 povezanih
Deonica Moravskog koridora od Preljine do Adrana od 9 časova otvorena za vozače
RTV Novi Pazar pre 7 satijoš 28 povezanih




