Povezane vesti

"Oženjeni pevač je varao ženu sa mnom": Gabrijela Pejčev raspalila u emisiji, otkrila i o kome je reč

"Oženjeni pevač je varao ženu sa mnom": Gabrijela Pejčev raspalila u emisiji, otkrila i o kome je reč

Mondo pre 43 minuta
Gabrijela Pejčev govorila je o oženjenom kolegi sa kojim se zabavljala. Pevačica Gabrijela Pejčev proslavila se izvedbom pesme "Luda po tebe", a potom ušla u rijaliti kako bi se promovisala i karijeru podigla na viši nivo. Bila je deo "Farme" 2015… »
Naša pevačica javno priznala: "Bila sam ljubavnica ovom oženjenom pevaču, volela sam ga, varao je ženu sa mnom"

Naša pevačica javno priznala: "Bila sam ljubavnica ovom oženjenom pevaču, volela sam ga, varao je ženu sa mnom"

Blic pre 4 sati
Pevač Semir Džanković, bio je učesnik "Farme" 2015. godine, a u rijalitiju je tada prevario suprugu Sanelu sa koleginicom Gabrijelom Pejčev. Pevačica Gabrijela Pejčev je javno progovorila o vezi sa oženjenim kolegom koji se ubrzo, nakon što se… »
Folkerka javno priznala: Bila sam ljubavnica ovom oženjenom pevaču, volela sam ga, varao je ženu sa mnom!

Folkerka javno priznala: Bila sam ljubavnica ovom oženjenom pevaču, volela sam ga, varao je ženu sa mnom!

Kurir pre 4 sati
Pevač Semir Džanković bio je učesnik "Farme" 2015. godine, a u rijalitiju je tada prevario suprugu Sanelu sa koleginicom Gabrijelom Pejčev. Pejčeva je javno progovorila o vezi sa oženjenim kolegom koji se ubrzo, nakon što se saznalo za njegovu… »

Vesti dana »