Povezane vesti

Dobra energija kao na početku: Ceca Ražnatović u Zvorniku napravila spektakl posle 30 godina pauze (foto/video)

Dobra energija kao na početku: Ceca Ražnatović u Zvorniku napravila spektakl posle 30 godina pauze (foto/video)

Večernje novosti pre 4 sati
PONOSNA sam kada vidim da se pesme koje su stare dvadeset ili trideset godina slušaju i traže, a ja ne stižem da u dva sata otpevam sve što moja publika voli. Foto: Miroslav Mišić/Travel4Fun agencija Ovo nam je otkrila Svetlana Ceca Ražnatović… »
"Najviše mrzim kad me neko tapše po ramenu" Ceca otvoreno o kolegama, a evo šta kaže o Anastasijinom povratku na scenu…

"Najviše mrzim kad me neko tapše po ramenu" Ceca otvoreno o kolegama, a evo šta kaže o Anastasijinom povratku na scenu…

Kurir pre 4 sati
Svetlana Ceca Ražnatović nakon uspešnog koncerta u Zvorniku nakon tri decenije progovorila je o uspehu, nastupima ali i ćerki Anastasiji Ražnatović. 30 godina je prošlo od poslednjeg koncerta u Zvorniku. Šta se promenilo? - Sve je isto, i hala i… »
Ceca saznala da je Đorđe David otkrio da mu je ona dala novac, pa se oglasila: "Ja znam šta je muka i kada treba čoveku da…

Ceca saznala da je Đorđe David otkrio da mu je ona dala novac, pa se oglasila: "Ja znam šta je muka i kada treba čoveku da…

Blic pre 19 sati
Najveća balkanska zvezda, Svetlana Ceca Ražnatović, u petak 27. septembra, održala je spektakularni koncert u Zvorniku. Ceca je u velikoj sportskoj dvorani okupila više hiljada fanova koji su decenijama čekali da se balkanska zvezda vrati u ovaj… »

Vesti dana »