Povezane vesti

Ušla u top 200 na svetu, pa poručila: „Jug Srbije, gde moje srce kuca najjače, otvorio mi je vrata elite“

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Drugi reket Srbije, 19-godišnja Lola Radivojević treći put u seozni 2024. popela se na pobedničko postolje na profi takmičenju koje je održano u Kuršumlijskoj Banji. Novim trijumfom na takmičenju nagradnog fonda 75.000 dolara na… »
Mlada srpska teniserka osvojila turnir u Kuršumlijskoj banji: Sledi "napad" i borba za najboljih 100 na svetu

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Srpska teniserka Lola Radivojević osvojila je treći turnir iz čelendžer serije u poslednja četiri meseca, i to, ITF 75k turnir u Kuršumlijskoj Banji, gde je u polufinalu i finalu slavila istog dana. U borbi za trofej, nadigrala je… »