Povezane vesti

Nestala ćerka srpskog glumca: "Pobegla je od kuće danas, suicidna je i tražimo je"

Nestala ćerka srpskog glumca: "Pobegla je od kuće danas, suicidna je i tražimo je"

Kurir pre 2 sata
Srpski glumac Petar Zekavica uputio je hitan apel na društvenim mrežama. Naime, on je poručio da mu je nestala ćerka u Beogradu i da je u toku potraga za njom. "Pažnja, molim sve prijatelje i poznanike u Beogradu da obrate pažnju ako primete moju… »
Nestala Sofija (16) iz Beograda: Otac moli za pomoć

Nestala Sofija (16) iz Beograda: Otac moli za pomoć

Nova pre 2 sata
: Sofija Zekavica (16) iz Beograda nestala je danas, a kako porodica sumnja, ona je pobegla od kuće. Njen otac Petar moli za pomoć i tvrdi da je Sofija suicidalna. „Molim sve prijatelje i poznanike u Beogradu da obrate pažnju ako primete moju ćerku… »
"Moja ćerka (16) je danas pobegla od kuće": Naš glumac moli za pomoć: "Ako je vidite, pozovite me"

"Moja ćerka (16) je danas pobegla od kuće": Naš glumac moli za pomoć: "Ako je vidite, pozovite me"

Blic pre 2 sata
Gumac Petar Zekavica se putem društvenih mreža obratio i javnost zamolio da ga obaveste ukoliko vide njegovu maloletnu ćerku koja je pobegla od kuće. Petar Zekavica napisao je kako njegova ćerka ima suicidne misle, te da je danas u Beohradu pobegla… »
Pronađena ćerka srpskog glumca: Preko društvenih mreža tražio pomoć

Pronađena ćerka srpskog glumca: Preko društvenih mreža tražio pomoć

B92 pre 2 sata
Pronađena je ćerka glumca Petra Zekavice, koji se putem društvenih mreža obratio za pomoć i rekao da je pobegla od kuće. "Pažnja! Molim sve prijatelje i poznanike u Beogradu da obrate pažnju ako primete moju ćerku Sofiju Zekavicu (16) da okrenu… »
Nestala maloletna ćerka srpskog glumca: "Pobegla je od kuće danas, suicidna je..."

Nestala maloletna ćerka srpskog glumca: "Pobegla je od kuće danas, suicidna je..."

Telegraf pre 3 sata
Petar Zekavica, inače srpski glumac, traga za svojim ćerkom Sofijom Zekavicom (16) koja je kako kaže pobegla od kuće u Beogradu. "Molim sve prijatelje i poznanike u Beogradu da obrate pažnju ako primete moju ćerku Sofiju Zekavicu (16) da okrenu mene… »
"Moja ćerka (16) je danas pobegla od kuće": Srpski glumac moli za pomoć, oglasio se na mrežama

"Moja ćerka (16) je danas pobegla od kuće": Srpski glumac moli za pomoć, oglasio se na mrežama

Mondo pre 3 sata
Hitan apel glumca na mrežama. Gumac Petar Zekavica se putem društvenih mreža obratio i javnost zamolio da ga obaveste ukoliko vide njegovu maloletnu ćerku koja je pobegla od kuće. Petar Zekavica napisao je kako njegova ćerka ima suicidne misli, te… »

Vesti dana »