Povezane vesti

Bomba - Kovač golčinom najavio bolje dane za Partizan: Sevnula kontra, stativa, a onda... (Video)

Mondo pre 5 dana
Stefan Kovač je pokazao zašto ga je Partizan kupio! Proigrao je Partizan u meču sa timom Mladosti iz Lučana, a nakon što su pogotke u prvom poluvremenu postigli Mihailo Ilić i Đorđe Jovanović treći gol je delo Stefana Kovača. Sajan pogodak delo… »
Stamenković pao na kolena i nemoćno gledao loptu kako ulazi u mrežu: Evrogol Partizana protiv Lalatovića

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Fudbaleri Partizana poveli su u Lučanima sa 3:1 golom Stefana Kovača, koji je prelepim pogotkom zatresao mrežu. Partizan je bolje otvorio drugo poluvreme, imao je i prečku nekoliko minuta ranije, a to kao da je najavilo evrogol koji je… »