Povezane vesti

„Obili su mi golfa i odvalili celu šipku, pa sam vozio kao da imam formulu“

„Obili su mi golfa i odvalili celu šipku, pa sam vozio kao da imam formulu“

Nova pre 3 sata
: Voja Nedeljković je devedesetih godina postao velika televizijska zvezda, a u emisiji Ispovest, autora i voditelja Nemanje Vasiljevića, otkriva kakve je to posledice ostavilo po njegov život. Poznati voditelja Voja Nedeljković odnedavo je deo TV… »
ISPOVEST „Tokom rata u Bosni spavala sam u štali, a onda u američkoj diskoteci uzimala 2000 evra za noć“: Filmska priča…

ISPOVEST „Tokom rata u Bosni spavala sam u štali, a onda u američkoj diskoteci uzimala 2000 evra za noć“: Filmska priča…

Nova pre 4 sati
: Poznata glumica Dajana Gudić već 11 godina ima uspešnu karijeru u Americi, sarađivala je sa najpoznatijim svetskim facama, a odnedavno njen film "Impulse" dostupan je u bioskopima širom Balkana i Amerike. Naša glumica Dajana Gudić je rodom iz… »
„Holivud nije mesto glamura“: Večeras od 20 časova pratite emisiju Ispovest – Dajana Gudić prvi put govori o svojoj…

„Holivud nije mesto glamura“: Večeras od 20 časova pratite emisiju Ispovest – Dajana Gudić prvi put govori o svojoj…

Nova pre 9 sati
: Večeras od 20 časova pratite nove epizodu emisije "Ispovest", autora i voditelja Nemanje Vasiljevića, u kojoj svoju životnu priču otkriva glumica Dajana Gudić. Dajana Gudić je rodom iz Bosne, a sa 14 godina je otišla u Americi gde je završila… »
„Saši Popoviću sam rekao – ti možda praviš nove zvezde, ali kod mene su bile dve evrovizijske“

„Saši Popoviću sam rekao – ti možda praviš nove zvezde, ali kod mene su bile dve evrovizijske“

Nova pre 13 sati
: Voja Nedeljković gostovao je u emisiji "Ispovest", autora i voditelja Nemanje Vasiljevića, u kojoj se prisetio perioda kada je vodio popularni šou "3k dur", te se pohvalio pevačima koji su posle pojavljivanja u pomenutom šou napravili velike… »

Vesti dana »