Povezane vesti

Negosava rođaku htela da ostavi kuću: Potpisali ugovor o doživotnom izdržavanju, sad ne može da ga raskine

Negosava rođaku htela da ostavi kuću: Potpisali ugovor o doživotnom izdržavanju, sad ne može da ga raskine

Mondo pre 1 sat
Negosava iz Prokuplja, kako tvrdi, ne može da raskine ugovor o doživotnom izdržavanju koji je potpisala sa daljim rođakom. Negosava Stoiljković (88) iz Prokuplja pre osam godina potpisala je ugovor o doživotnom izdržavanju sa daljim rođakom, a pre… »
"Shvatila sam da mi svakako ništa ne pomaže" Negosavi iz Prokuplja ne dozvoljavaju da raskine ugovor o doživotnom…

"Shvatila sam da mi svakako ništa ne pomaže" Negosavi iz Prokuplja ne dozvoljavaju da raskine ugovor o doživotnom…

Kurir pre 3 sata
Negosava Stoiljković (88) iz Prokuplja pre osam godinapotpisala je ugovor o doživotnom izdržavanju sa daljim rođakom, a pre dve godine, kako kaže nezadovoljna poštovanjem istog, rešila je da ga raskine. Ipak, nije to tako lako kako je ona mislila… »
Dve godine na sudu zbog ugovora o doživotnom izdržavanju

Dve godine na sudu zbog ugovora o doživotnom izdržavanju

Prokuplje press pre 4 sati
Negosava Stoiljković (88) iz Prokuplja pre osam godina potpisala je ugovor o doživotnom izdržavanju sa daljim rođakom, a pre dve godine, kako kaže nezadovoljna poštovanjem istog, rešila je da ga raskine. Ipak, nije to tako lako kako je ona mislila… »

Vesti dana »