Povezane vesti

Obradović: Čestitke igračima, promena odbrane donela pobedu u Subotici

Obradović: Čestitke igračima, promena odbrane donela pobedu u Subotici

Sportski žurnal pre 1 dan
Iskoristio bih priliku da se zahvalim na lepom gostoprimstvu u Subotici i svim ljudima koji su večeras bili u hali - napomenuo je Željko. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je večeras da je promena odbrane u drugom poluvremenu… »
Obradović: "Rekao sam Ifeu da je okrenuo utakmicu svojom pameću"

Obradović: "Rekao sam Ifeu da je okrenuo utakmicu svojom pameću"

Sportske.net pre 4 sati
Košarkaši Partizana savladali su u Subotici ekipu Spartaka rezultatom 89:80 u drugom kolu AdmiralBet ABA lige. Trener Partizana Željko Obradović sumirao je utiske nakon baš teško izvojevanog trijumfa u hali "Dudova šuma". "Hvala svima gostoprimstvu… »
Trener Spartaka nakon poraza od Partizana: „Mi smo pribojavali ovog meča!“

Trener Spartaka nakon poraza od Partizana: „Mi smo pribojavali ovog meča!“

Hot sport pre 4 sati
Može da bude ponosan kako su odigrali meč. Košarkaši Partizana upisali su drugu pobedu u ovoj sezoni, savladavši ekipu Spartaka iz Subotice sa 89:80 u drugom kolu ABA lige. Meč je bio izuzetno neizvestan, ali su crno-beli prelomili utakmicu u… »
Obradović nakon pobede: „Lepo gostoprimstvo u Subotici – Imali smo velike probleme!“

Obradović nakon pobede: „Lepo gostoprimstvo u Subotici – Imali smo velike probleme!“

Hot sport pre 4 sati
Njegov tim pokazao je karakter i uspeo da savlada dosta tvrdog rivala. Košarkaši Partizana, ostvarili su svoju drugu ovosezonsku pobedu nakon što su u Subotici savladali ekipu Spartaka sa 89:80 (24:25, 17:19, 18:15, 30:21), u utakmici drugog kola ABA… »
Obradović pogledao u papir ispred sebe i digao ton: "To je nedopustivo za ovaj nivo takmičenja"

Obradović pogledao u papir ispred sebe i digao ton: "To je nedopustivo za ovaj nivo takmičenja"

Mondo pre 4 sati
Željko Obradović zadovoljan pobedom svog tima u Subotici, ali ima stvari koje mu se ne dopadaju. Partizan je pobedio Spartak 89:80, ali se pošteno "preznojao" da bi došao do drugog trijumfa u novoj sezoni ABA lige. Imali su domaći i devet poena… »
Obradović posle pobede partizana: Trener crno-belih otkrio šta je bilo presudno za trijumf u Subotici

Obradović posle pobede partizana: Trener crno-belih otkrio šta je bilo presudno za trijumf u Subotici

Večernje novosti pre 4 sati
PARTIZAN je ostvario drugu pobedu u ABA ligi. Crno-beli su savladali Spartak u Subotici sa 80:89. Utiske posle utakmice izneo je trener "parnog valjka" Željko Obradovića. FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović On je otkrio šta je bilo presudno da se… »
"Tako nešto je nedopustivo za bilo koji rang takmičenja": Željko otkrio šta mu se danas posebno nije dopalo

"Tako nešto je nedopustivo za bilo koji rang takmičenja": Željko otkrio šta mu se danas posebno nije dopalo

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Košarkaši Partizana pobedili su Spartak u Subotici u 2. kolu ABA lige posle odlično odigrane poslednje četvrtine u kojoj su uspeli da slome zaista odličan otpor domaćina, novajlije u takmičenju - 80:89. Odmah na početku… »

Vesti dana »