Povezane vesti

Majka milana kalinića (78) izgleda neverovatno: U osmoj deceniji igra uz daire, a malo ko zna da je udata za oca naše glumice

Majka milana kalinića (78) izgleda neverovatno: U osmoj deceniji igra uz daire, a malo ko zna da je udata za oca naše glumice

Blic pre 6 sati
Milan Kalinić navodno se razvodi od supruge Sandre nakon 18 godina braka, pišu domaći mediji. Voditelj Milan Kalinić proslavio je 2023. godine sa svojom porodicom praznike, a na Instagramu je tada podelio jedan snimak iz svog doma i oduševio sve… »
Pričalo se da je Milana Kalinića supruga varala sa vlasnikom kluba, a sad se razvode - njegove reči i danas odzvanjaju

Pričalo se da je Milana Kalinića supruga varala sa vlasnikom kluba, a sad se razvode - njegove reči i danas odzvanjaju

Blic pre 8 sati
Milan Kalinić navodno se razvodi od supruge Sandre nakon 18 godina braka, pišu domaći mediji. Oni su se jednom prilikom našli u centru medijske pažnje nakon što se u medijima pojavila informacija da je voditelja supruga prevarila sa vlasnikom jednog… »
(Foto) evo gde je Milan Kalinić juče uslikan: Naša glumica mu pravi društvo: Ovde je bio dan pred vest o razvodu

(Foto) evo gde je Milan Kalinić juče uslikan: Naša glumica mu pravi društvo: Ovde je bio dan pred vest o razvodu

Blic pre 8 sati
Milan Kalinić, poznati glumac i voditelj, uhvaćen je na utakmici Crvene zvezde usred glasina o razvodu od supruge Sandre nakon 18 godina braka. Vest o potencijalnom razvodu Milana Kalinića odjeknula je u javnosti kao bomba. Milan je na utakmici bio u… »
"Nisam tada mogao da znam kakav je čovek" Ovako su Milan i Sandra pričali jedno o drugom: "Žene se otimaju da budu u…

"Nisam tada mogao da znam kakav je čovek" Ovako su Milan i Sandra pričali jedno o drugom: "Žene se otimaju da budu u…

Blic pre 8 sati
Milan Kalinić navodno se razvodi od supruge Sandre nakon 18 godina braka, pišu domaći mediji. Kalinićeva supruga je svojevremeno progovorila o braku sa glumcem i otkrila nepoznate detalje iz njihovog života. Naime, Sandra je govorila o početku… »
Razvodi se Milan Kalinić nakon 18 godina braka: Voditelj se iselio iz porodičnog stana, pa se oglasio

Razvodi se Milan Kalinić nakon 18 godina braka: Voditelj se iselio iz porodičnog stana, pa se oglasio

Blic pre 9 sati
Srpski glumac i voditelj Milan Kalinić razvodi se od supruge Sandre nakon 18 godina braka. Milan Kalinić razvodi se od supruge Sandre, a prema priči izvora iselio se iz zajedničkog stana, piše " Informer". Ovim povodom mi smo poznatog voditelja… »
Milan Kalinić je sa suprugom imao saobraćajku: Potresne detalje ispričali zajedno u studiju: "Mislio sam da sam ubio…

Milan Kalinić je sa suprugom imao saobraćajku: Potresne detalje ispričali zajedno u studiju: "Mislio sam da sam ubio…

Blic pre 8 sati
U domaćim medijima odjeknula je informacija da se voditelj Milan Kalinić razvodi od supruge Sandre nakon 18 godina braka. Milan Kalinić zajedno sa ženom Sandrom pojavljivao se s vremena na vreme u javnosti, a sve je iznenadilo kada ga je upravo ona… »
Milan Kalinić se hvalio da voli kad drugi muškarci gledaju njegovu ženu, a sad svi bruje o razvodu: Na Sandri mišići…

Milan Kalinić se hvalio da voli kad drugi muškarci gledaju njegovu ženu, a sad svi bruje o razvodu: Na Sandri mišići…

Blic pre 9 sati
Milan Kalinić navodno se razvodi od supruge Sandre nakon 18 godina braka, pišu domaći mediji. Milan Kalinić tokom godina na društvenim mrežama, često je delio slike sa ženom, a na njegovom Instagramu, profilna slika, je još uvek ona sa porodicom… »

Vesti dana »