Povezane vesti

Napala ga divlja svinja dok je brao pečurke po bavarskoj šumi

Napala ga divlja svinja dok je brao pečurke po bavarskoj šumi

Radio 021 pre 2 sata
Sakupljača pečuraka P. A. juče je napala divlja svinja u šumi kod Kelhajma u Bavarskoj, a prema sopstvenoj izjavi, 20 minuta se borio sa životinjom. "Čuo sam da nešto šušti i video sam divlju svinju kako kruži oko mene desetak metara dalje… »
"Bili smo krvavi i ona i ja, ugrizla me za noge, udarala u rebra": Nemac se 20 minuta borio sa divljom svinjom

"Bili smo krvavi i ona i ja, ugrizla me za noge, udarala u rebra": Nemac se 20 minuta borio sa divljom svinjom

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Sakupljača pečuraka P. A. danas je napala divlja svinja u šumi kod Kelhajma u Bavarskoj, a prema sopstvenoj izjavi, 20 minuta se borio protiv životinje. "Čuo sam da nešto šušti i video sam divlju svinju kako kruži oko mene desetak… »
Krvava borba: Muškarac brao pečurke, a onda ga je napala divlja svinja: "Borio sam se sa njom 20 minuta, oboje smo mnogo…

Krvava borba: Muškarac brao pečurke, a onda ga je napala divlja svinja: "Borio sam se sa njom 20 minuta, oboje smo mnogo…

Blic pre 4 sati
Sakupljača pečuraka P. A. danas je napala divlja svinja u šumi kod Kelhajma u Bavarskoj, a prema sopstvenoj izjavi, 20 minuta se borio protiv životinje. - Čuo sam da nešto šušti i video sam divlju svinju kako kruži oko mene desetak metara dalje… »

Vesti dana »