Povezane vesti

Osvojićemo sve i ove godine: Ataman preti novim pokoravanjem Evrope!

Osvojićemo sve i ove godine: Ataman preti novim pokoravanjem Evrope!

Hot sport pre 21 minuta
Turčin ima pravo da bude u ovakvom raspoloženju. Košarkaši Olimpijakosa uspeli su da odbrane trofej u Superkupu Grčke, nakon što su u dramatičnom finalu na Rodosu savladali najvećeg rivala Panatinaikos sa 86:85. Ipak, nemile scene smo videli u… »
Petrušev srušio prvaka Evrope, pa poručio: "Nije me briga, želim samo jedno"

Petrušev srušio prvaka Evrope, pa poručio: "Nije me briga, želim samo jedno"

Sportske.net pre 3 sata
Košarkaši Olimpijakosa odbranili su sinoć trofej u Superkupu Grčke, pošto su u finalu na Rodosu savladali najvećeg rivala Panatinaikos sa 86:85. Srpski krilni centar Filip Petrušev bio je jedan od najzaslužnijih za trijumf crveno-belih protiv… »
Haos u Grčkoj, Lesor u obračunu sa navijačima Olimpijakosa: Mnogo toga je moglo da pođe po zlu, Francuz nekako ostavio…

Haos u Grčkoj, Lesor u obračunu sa navijačima Olimpijakosa: Mnogo toga je moglo da pođe po zlu, Francuz nekako ostavio…

Hot sport pre 4 sati
Nije baš sportski reagovao Matijas. Košarkaši Olimpijakosa uspeli su da odbrane trofej u Superkupu Grčke, nakon što su u dramatičnom finalu na Rodosu savladali najvećeg rivala Panatinaikos sa 86:85. Grčka sezona počela je gotovo identično kao… »
Petrušev "zagrmeo" i poslao jasnu poruku: "To me nije briga, želim samo jedno!"

Petrušev "zagrmeo" i poslao jasnu poruku: "To me nije briga, želim samo jedno!"

B92 pre 4 sati
Srpski košarkaš i prvotimac Olimpijakosa Filip Petrušev je bio treći strelac u finalu Superkupa Grčke protiv Panatinaikosa, a posle velike pobede je izneo utiske. Olimpijakos je došao do prvog trofeja pošto su u finalu Superkupa Grčke savladali… »

Vesti dana »