Povezane vesti
Ovi problemi najviše muče Kragujevčane
B92 30.09.2024
Tokom poslednja 24 časa, ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac obavile su 25 intervencija na terenu, 15 tokom dana i 10 noću. "Tokom dana, najčešći problemi bili su povišen krvni pritisak i neurološki simptomi, dok su se noću najviše… »
Da li je i vas juče bolela glava? Mnogi tražili i pomoć zbog ovih tegoba: Oglasila se Hitna pomoć u Kragujevcu
Telegraf 30.09.2024
Preporučujemo. Tokom poslednja 24 časa, ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac obavile su 25 intervencija na terenu, 15 tokom dana i 10 noću. - Tokom dana, najčešći problemi bili su povišen krvni pritisak i neurološki simptomi, dok su se… »
Neurološki simptomi i povišen krvni pritisak: Hitna pomoć u Kragujevcu tokom prethodna 24 sata imala pune ruke posla
RINA 30.09.2024
Neurološki simptomi i povišen krvni pritisak: Hitna pomoć u Kragujevcu tokom prethodna 24 sata imala pune ruke posla Kragujevac - Tokom poslednja 24 časa, ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac obavile su 25 intervencija na terenu, 15 tokom dana… »
Hitnoj u Kragujevcu u nedelju se javljali pacijenti sa neurološkim problemima
Glas Šumadije 30.09.2024
U prethodna 24 sata ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac obavile su 25 terena (15 tokom dana i 10 tokom noći). U ambulanti je obavljeno 88 pregleda odraslih osoba (tokom dana 28, a tokom noći 60 pregleda). Intervencija na javnom mestu bilo je… »
Vesti dana »

Pokušao da pogura traktore parkirane oko Pionirskog parka, iz mnogih curi gorivo
RTV pre 37 minutajoš 62 povezane

Vučić: Daćemo sve od sebe da učesnike subotnjeg skupa obezbedimo, kao i sve druge ljude
N1 Info pre 50 minutajoš 55 povezanih

Građani priredili studentima spektakularan doček u centru Beograda
SEEbiz pre 25 minutajoš 40 povezanih

Smeši se smeši Laura Koveši! Ko je Rumunka koja ulazi u istragu oko nadstrešnice
Pravda pre 3 satajoš 35 povezanih