Povezane vesti

Jovanović: Partizan je ogroman klub koji mora da pobeđuje čak i kad je u problemima

Jovanović: Partizan je ogroman klub koji mora da pobeđuje čak i kad je u problemima

Sportski žurnal pre 1 sat
Crno-beli su u Lučanima konačno bili efikasni. Đorđe Jovanović, strelac jednog od tri gola u nedeljnoj pobedi (3:1) crno-belih protiv Mladosti u Lučanima u 10. kolu Superlige je rekao da je Partizan ogroman klub koji mora da pobeđuje čak i kad je… »
Kovač: Nadam se da će se ubuduće samo ređati pobede

Kovač: Nadam se da će se ubuduće samo ređati pobede

Sportski žurnal pre 2 sata
Stefan postigao prvenac u dresu crno-belih. Fudbaler Partizana Stefan Kovač rekao je posle prvenca u dresu crno-belih i prvog slavlja u novom klubu da se nada da će se ubuduće ređati samo pobede. - Presrećan sam! Ovo mi je prva pobeda u dresu… »
Jovanović: Partizan je ogroman klub koji mora da pobeđuje čak i kad je u problemima

Jovanović: Partizan je ogroman klub koji mora da pobeđuje čak i kad je u problemima

Vesti online pre 2 sata
“Partizan je ogroman klub koji mora da pobeđuje čak i kad je u problemima”, rekao je Đorđe Jovanović, strelac jednog od tri gola u nedeljnoj pobedi (3:1) “crno-belih” protiv Mladosti u Lučanima u 10. kolu Superlige. – Težak period je iza… »
Gol i asistencija, presrećan sam! Protiv Zvezde skrivio penal, pa doneo pobedu Partizanu

Gol i asistencija, presrećan sam! Protiv Zvezde skrivio penal, pa doneo pobedu Partizanu

Mondo pre 3 sata
Posle pobede u Lučanima oglasili su se Stefan Kovač i Đorđe Jovanović. Partizan je posle osam mečeva bez pobede došao do tri boda. U Lučanima je savladao ekipu Mladosti sa 3:1. Drugi gol na tom meču postigao je Đorđe Jovanović, dok je pobedu… »
Saldanja eksplodirao u Mađarskoj

Saldanja eksplodirao u Mađarskoj

Sportski žurnal pre 2 sata
Bivši crno-beli se lepo snašao u Ferencvarošu. Mateuš Saldanja je napustio Partizan za 4.000.000 evra, ali kako igra u Mađarskoj, mogli su crno–beli da traže i više. Ferencvaroš je savladao Puškaš Akademiju 3:0, a Saldanja je na tom meču dao… »
Jovanović posle slavlja u Lučanima: "Težan period je iza nas"

Jovanović posle slavlja u Lučanima: "Težan period je iza nas"

Sportske.net pre 2 sata
Partizan je posle velikih promena u klubu uspeo da slavi protiv lučanske Mladosti sa 3:1 na gostovanju. Jedan od strelaca na tom meču bio je Đorđe Jovanović, koji je naveo da je važno pobediti i kad je klub u problemima. "Partizan je ogroman klub… »
SK tim 10. kola: Buđenje napadača za formaciju 3-4-3

SK tim 10. kola: Buđenje napadača za formaciju 3-4-3

Sport klub pre 3 sata
Nekoliko zaista dobrih mečeva, dve goleade, kraj serije Lučanaca i trijumf Partizana posle dužeg vremena obeležili su deseto kolo Super lige Srbije. Svakoj seriji dođe kraj, pe ja tako zaustavljen i fenomenalan niz lučanske Mladosti, ali i onaj crni… »
Saldanja je čudo, dao het-trik za pola sata: Partizan će plakati za njim, malo je 4.000.000 evra!

Saldanja je čudo, dao het-trik za pola sata: Partizan će plakati za njim, malo je 4.000.000 evra!

Mondo pre 5 sati
Mateuš Saldanja blista u Mađarskoj! Prodisao je malo Partizan nakon pobede u Lučanima od 3:1, videli smo i gol Đorđa Jovanovića koji se nameće Savi Miloševiću kao rešenje na mestu napadača, ali ipak će u Partizanu verovatno tugovati za… »
Partizan savladao Mladost u gostima

Partizan savladao Mladost u gostima

Danas pre 13 sati
Fudbaleri Partizana brzo su zaboravii na poraz u 174. večitom derbiju i u u okviru 10. kola Superlige Srbije savladali su kao gosti Mladost u Lučanima sa 3:1. Partizan je sjajno „otvorio“ utakmicu i već u 12. minutu poveo sa 1:0, a strelac je bio… »

Vesti dana »