Povezane vesti

Velika zaplena marihuane u Crnoj Gori: Policija u gepeku pronašla skoro 100 kilograma droge

Velika zaplena marihuane u Crnoj Gori: Policija u gepeku pronašla skoro 100 kilograma droge

Euronews pre 1 sat
Crnogorska policija ja zaplenila oko 95 kilograma marihuane i uhapsila M. U. (20) iz Tuzi, koji se sumnjiči da je da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga, saopšteno je danas iz Uprave… »
Policija u Crnoj Gori zaplenila 95 kilograma marihuane iz Albanije i uhapsila jednu osobu

Policija u Crnoj Gori zaplenila 95 kilograma marihuane iz Albanije i uhapsila jednu osobu

RTV pre 3 sata
PODGORICA - Policija ja zaplenila oko 95 kilograma marihuane i uhapsila M. U. (20) iz Tuzi, koji se sumnjiči da je da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga, saopšteno je danas iz Uprave… »
Zaplenjeno gotovo 100 kilograma marihuane u Tuzima

Zaplenjeno gotovo 100 kilograma marihuane u Tuzima

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Policija ja zaplenila oko 95 kilograma marihuane i uhapsila M.U. (20) iz Tuzi, koji se sumnjiči da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga, saopšteno je iz Uprave policije Crne… »

Vesti dana »