Povezane vesti

„Bežala sam, kucala komšinici, videla me krvavu i zatvorila“: Dragana, koju je bivši partner napao nožem, ima poruku za…

„Bežala sam, kucala komšinici, videla me krvavu i zatvorila“: Dragana, koju je bivši partner napao nožem, ima poruku za…

Nova pre 3 sata
: Dragana Krunić (39) iz Železnika preživela je napada kada ju je 29. jula ove godine nožem izbo bivši partner Dejan D. (43). Sečivom joj je rasporio stomak i ubo u jetru. Danas dva meseca kasnije želi sa svima da podeli svoju priču. Da da snagu… »
Dragani je bivši momak rasporio stomak: "Otišla sam kod komšinice sva krvava, kada me je videla - zatvorila je vrata"

Dragani je bivši momak rasporio stomak: "Otišla sam kod komšinice sva krvava, kada me je videla - zatvorila je vrata"

Blic pre 3 sata
Dragana Krunić (39) iz Železnika kao lavica, tog 29. jula ove godine, borila se za život! Nju je napao i nožem izbo bivši partner Dejan D. (43). Sečivom joj je rasporio stomak i ubo u jetru. Do dolaska lekara peškirom je držala da joj utroba ne… »
Dragani je bivši momak rasporio stomak nožem: Bežala sam, kucala komšinici, videla me krvavu i zatvorila vrata

Dragani je bivši momak rasporio stomak nožem: Bežala sam, kucala komšinici, videla me krvavu i zatvorila vrata

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Dragana Krunić (39) iz Železnika kao lavica, tog 29. jula ove godine, borila se za život! Nju je napao i nožem izbo bivši partner Dejan D. (43). Sečivom joj je rasporio stomak i ubo u jetru. Do dolaska lekara peškirom je držala da… »

Vesti dana »