Povezane vesti

Tomić: Dolazak Miloševića ne menja ništa, potrebni otkazi

Tomić: Dolazak Miloševića ne menja ništa, potrebni otkazi

Sport klub pre 14 minuta
Jedan od najžešćih kritičara sadašnje uprave FK Partizan i jedan od potpisnika "Apel za spas Partizana" Đorđe Tomić komentarisao je situaciju da se Savo Milošević vratio na klupu crno-belih. – Kuća se gradi od temelja, a to je skupština… »
Đorđe Tomić: Dolazak Save Miloševića ne menja ništa, potrebni su kolektivni otkazi

Đorđe Tomić: Dolazak Save Miloševića ne menja ništa, potrebni su kolektivni otkazi

N1 Info pre 1 sat
"Mislim da to suštinski neće ništa promeniti, jer je ovde suština u skupštini. Svi ljudi koji sede u skupštini moraju da podnesu kolektivnu ostavku", rekao je nekadašnji fudbaler Partizana Đorđe Tomić povodom novoizabranog trenera tog fudbalskog… »
Milošević: Vratio sam se jer verujem da mogu da pomognem Partizanu

Milošević: Vratio sam se jer verujem da mogu da pomognem Partizanu

Politika pre 1 sat
Povratnik na mesto trenera fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da se vratio u Humsku jer veruje da može da pomogne klubu u teškom trenutku. "Pre samo mesec dana nisam ni pomišljao da ću se vratiti u klub. Mislio sam kao i svi da će… »
Milošević: Vratio sam se jer verujem da mogu da pomognem Partizanu (video)

Milošević: Vratio sam se jer verujem da mogu da pomognem Partizanu (video)

Sportski žurnal pre 1 sat
Bivši napadač crno-belih rekao da pre mesec dana nije ni pomišljao da će se vratiti. Povratnik na mesto trenera fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da se vratio u Humsku jer veruje da može da pomogne klubu u teškom trenutku. - Pre samo… »
Milošević: Vratio sam se jer verujem da mogu da pomognem Partizanu

Milošević: Vratio sam se jer verujem da mogu da pomognem Partizanu

Vesti online pre 2 sata
Povratnik na mesto trenera fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da se vratio u Humsku jer veruje da može da pomogne klubu u teškom trenutku. – Pre samo mesec dana nisam ni pomišljao da ću se vratiti u klub. Mislio sam kao i svi da će… »
Milošević: "Da nije tako, ja sad ne bih bio ovde"; "Partizanu je potrebna pomoć"

Milošević: "Da nije tako, ja sad ne bih bio ovde"; "Partizanu je potrebna pomoć"

B92 pre 3 sata
Trener Partizana Savo Milošević se obratio medijima na predstavljanju u Humskoj. Milošević je objasnio razlog svog povratka u Partizan. "Hvala direktore na uvodu od srca. Ja ću najkraće, više volim da odgovaram na pitanja. Ono što ću najkraće… »
"Zbog ovoga sam se vratio u Partizan..." Savo Milošević nije ni sanjao da će sada sedeti na klupi voljenog kluba

"Zbog ovoga sam se vratio u Partizan..." Savo Milošević nije ni sanjao da će sada sedeti na klupi voljenog kluba

Večernje novosti pre 3 sata
Povratnik na mesto trenera fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da se vratio u Humsku jer veruje da može da pomogne klubu u teškom trenutku. Foto: FK Partizan "Pre samo mesec dana nisam ni pomišljao da ću se vratiti u klub. Mislio sam kao i… »
Partizan predstavio Miloševića: "Prvo psihologija! Titula? Neću gledati tabelu do februara!"

Partizan predstavio Miloševića: "Prvo psihologija! Titula? Neću gledati tabelu do februara!"

Sportske.net pre 3 sata
On će svoj drugi mandat na klupi "crno-belih" započeti na utakmici protiv Tekstilca u Humskoj koja je na programu 5. oktobra od 18.30. " Hvala direktoru na lepim rečima, baš od srca... Nalazimo se u teškom momentu - insititucionalno, finansijski… »

Vesti dana »