Povezane vesti

Savo Milošević: Nikad nisam rekao da se neću vraćati u srpski fudbal, igrači Partizana moraju da se smeju

Savo Milošević: Nikad nisam rekao da se neću vraćati u srpski fudbal, igrači Partizana moraju da se smeju

Danas pre 1 sat
Bivši fudbaler Partizana Savo Milošević, koji je 27. marta 2019. prvi put postao i trener crno-belih, danas je i zvanično ponovo preuzeo klupu kluba iz Humske. „Nikad nisam rekao da se neću vraćati u srpski fudbal. Ja sam izašao iz srpskih… »
Milošević: Došao sam da pomognem Partizanu

Milošević: Došao sam da pomognem Partizanu

Nedeljnik pre 4 sati
Novi trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da se vratio da pomogne klubu koji je u teškoj situaciji, da moraju mnoge stvari da se poprave, a kao najveću šansu za trofej ocenio je Kup Srbije. „Mi smo u jako teškom momentu… »
Savo se setio haosa na "Karađorđu" i digao ton: Nikad to nisam rekao, neću da se izvinjavam!

Savo se setio haosa na "Karađorđu" i digao ton: Nikad to nisam rekao, neću da se izvinjavam!

Mondo pre 4 sati
Savo Milošević je na konferenciji za medije u Humskoj istakao da nikada nije rekao da se neće vraćati u srpski fudbal. Savo Milošević se vratio u Partizan i vodiće tim iz Humske u narednom periodu, a novinari su ga na konferenciji za medije… »
Savo Milošević otkrio jedini motiv zbog kog se vratio u Partizan: "Nisam tri godine davao izjave, ali..."

Savo Milošević otkrio jedini motiv zbog kog se vratio u Partizan: "Nisam tri godine davao izjave, ali..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Fudbalski klub Partizan ovog ponedeljka od 13 sati promoviše novog-starog trenera Savu Miloševića na stadionu Partizana u Humskoj. Na smaom početku, Milošević je izneo jedini razlog zbog kojeg se vratio na mesto trenera crno-belih. -… »
Milošević o najvećim problemima Partizana: "To je nešto što mora jako brzo da se reši..."

Milošević o najvećim problemima Partizana: "To je nešto što mora jako brzo da se reši..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Fudbalski klub Partizan ovog ponedeljka od 13 sati pronovisao je Sava Miloševića na stadionu Partizana u Humskoj ne poziciju novog trenera crno-belih. Tokom konferencije, jedno od pitanja novinara odnosilo se na to, šta je najveći… »
"Nisam rekao da se neću vraćati u Partizan": Ovo je prava istina i razlog "ćutanja" Miloševića

"Nisam rekao da se neću vraćati u Partizan": Ovo je prava istina i razlog "ćutanja" Miloševića

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Fudbalski klub Partizan ovog ponedeljka od 13 sati promoviše novog-starog trenera Savu Miloševića na stadionu Partizana u Humskoj. Tako, jedno od pitanja novinara se odnosilo na izjavu da se "neće vraćati u srpski fudbal", i to, šta… »

Vesti dana »