Povezane vesti

"Nije mi dobro, otišao je preko noći, samo je spakovao kofere": Šok odluka brata Teodore Džehverović - majka i ćerka…

"Nije mi dobro, otišao je preko noći, samo je spakovao kofere": Šok odluka brata Teodore Džehverović - majka i ćerka…

Blic pre 1 sat
Sin Goce Džehverović, koju gledamo svake srede u ''Eliti'' i brat pevačice Teodore Džehverović, iznenada se preselio iz Srbije sa ženom Adrianom i ćerkom Doroteom. Sin Goce Džehverović, koju gledamo svake srede u ''Eliti'' i brat pevačice… »
"Otišao je, samo spakovao kofere preko noći..." Šok odluka brata Teodore Džehverović: Sesta i majka neutešne: Adriana će…

"Otišao je, samo spakovao kofere preko noći..." Šok odluka brata Teodore Džehverović: Sesta i majka neutešne: Adriana će…

Kurir pre 4 sati
Porodica Džehverović trenutno prolazi kroz težak period. Sin Goce Džehverović, koju gledamo svake srede u '' Eliti'' i brat pevačice Teodore Džehverović, iznenada se preselio iz Srbije sa ženom Adrianom i ćerkom Doroteom. - Joj sine nije mi… »
"Spakovao je kofere i preko noći otišao": Odluka brata Teodore Džehverović razorila porodicu, oglasile se

"Spakovao je kofere i preko noći otišao": Odluka brata Teodore Džehverović razorila porodicu, oglasile se

Mondo pre 3 sata
Adriana Kadar i Savo Džehverović odlučili su da svoj život presele van Srbije, a njihova porodica to teško podnosi. Srpska influenserka Adriana Kadar i njen suprug i brat pevačice Teodore Džehverović, Savo odlučili su da napuste Srbiju. Oni su… »

Vesti dana »