Povezane vesti

"Svaku noć sam u krevet išla u suzama": Otkrivene tajne sa snimanja "Skarfejsa", Mišel Fajfer ništa nije prećutala

"Svaku noć sam u krevet išla u suzama": Otkrivene tajne sa snimanja "Skarfejsa", Mišel Fajfer ništa nije prećutala

Mondo pre 4 sati
Mišel Fajfer otkrila je da je snimanje filma koji ju je vinuo u zvezde, za nju bilo veoma stresno. Proslavljena holivudska glumica Mišel Fajfer tokom višedecnijske karijere odigrala je brojne značajne uloge, a jedna od najpoznatijih je svakako ona u… »
Mišel Fajfer o snimanju „Skarfejsa“: Bila sam mnogo nesigurna

Mišel Fajfer o snimanju „Skarfejsa“: Bila sam mnogo nesigurna

Nedeljnik pre 12 sati
Mišel Fajfer se prisetila se kako je bilo raditi na poznatom krimi trileru „Lice s ožiljkom“ kada je imala samo 25 godina. Slavna glumica proslavila se glavnom ulogom u filmu Briljantin 2 iz 1982. godine, a godinu dana kasnije, nakon mukotrpne… »
Mišel Fajfer o snimanju filma „Lice s ožiljkom“: Svake večeri bih zaspala u suzama

Mišel Fajfer o snimanju filma „Lice s ožiljkom“: Svake večeri bih zaspala u suzama

N1 Info pre 13 sati
Mišel Fajfer se prisetila se kako je bilo raditi na poznatom krimi trileru "Lice s ožiljkom" kada je imala samo 25 godina. Slavna glumica proslavila se glavnom ulogom u filmu Briljantin 2 iz 1982. godine, a godinu dana kasnije, nakon mukotrpne audicije… »

Vesti dana »