Povezane vesti

Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Vesti online pre 1 sat
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski izjavio je danas da je situacija na frontu teška, nakon što je saslušao izveštaje glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Aleksandra Sirskog i načelnika Generalštaba Anatolija Bargileviča. – Danas sam… »
Zelenski očajan: "Teško je"

Zelenski očajan: "Teško je"

B92 pre 1 sat
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je situacija na frontu teška, nakon što je saslušao izveštaje glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Aleksandra Sirskog i načelnika Generalštaba Anatolija Bargileviča. "Danas sam… »
Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Politika pre 2 sata
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je situacija na frontu teška, nakon što je saslušao izveštaje glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Aleksandra Sirskog i načelnika Generalštaba Anatolija Bargileviča. "Danas sam… »
Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

RTV pre 4 sati
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je situacija na frontu teška, nakon što je saslušao izveštaje glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Aleksandra Sirskog i načelnika Generalštaba Anatolija Bargileviča. "Danas… »
Volodimir Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Volodimir Zelenski: Teška situacija na liniji fronta

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je situacija na frontu teška, nakon što je saslušao izveštaje glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Aleksandra Sirskog i načelnika Generalštaba Anatolija Bargileviča… »

Vesti dana »