Povezane vesti

Na grozan način saznala da je prevarena: Srpska glumica zaludela Dikapria, pa zbog dečka prošla pakao

Na grozan način saznala da je prevarena: Srpska glumica zaludela Dikapria, pa zbog dečka prošla pakao

Mondo pre 4 sati
Glumica Dajana Gudić ispričala je kako je saznala da joj je dečko neveran. Srpkinja rodom iz Bosne, Dajana Gudić, jedna je od retkih sa Balkana kojoj je pošlo za rukom da ostvari veliku i zapaženu karijeru u Americi. Iako u Srbiji nije mnogo pznata… »
"Njegova sam devojka već četiri godine": Srpska glumica doživela strašnu izdaju, kad je saznala...

"Njegova sam devojka već četiri godine": Srpska glumica doživela strašnu izdaju, kad je saznala...

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Srpska glumica Dajana Gudić već 11 godina ima uspešnu karijeru u Americi, a kako je ispričala, pored brojnih uspeha, pre izvesnog perioda doživela je veliku izdaju i to od strane partnera. Dajana je za domaće medije, ispričala kako… »
"Ćao, ja sam njegova devojka već četiri godine": Naša glumica doživela totalnu "kataklizmu" zbog dečka: "Oženio je nju…

"Ćao, ja sam njegova devojka već četiri godine": Naša glumica doživela totalnu "kataklizmu" zbog dečka: "Oženio je nju…

Blic pre 10 sati
Poznata glumica Dajana Gudić već 11 godina ima uspešnu karijeru u Americi, sarađivala je sa najpoznatijim svetskim facama, a iako se čini da je negde ima sve što može bilo ko poželeti, ni nju nisu zaobišli dramatični životni događaji. Dajana… »

Vesti dana »