Povezane vesti

"U istoj godini su mi umrli i mama i tata, razvela sam se, ćerka je otišla da studira": Ruška Jakić otvoreno o usponima i…

"U istoj godini su mi umrli i mama i tata, razvela sam se, ćerka je otišla da studira": Ruška Jakić otvoreno o usponima i…

Blic pre 6 sati
Voditeljka i novinarka Ruška Jakić u jednoj godini je doživela mnogo neprijatnih trenutaka i mnogo bola o čemu iskreno govori u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Djeanović" koja se emituje samo na Blic televiziji na kanalu 117, ponedeljkom u… »
"Susrela sam se sa smrću pre nego što sam zakoračila u život": Ruška Jakić otvorila dušu u emisiji "Na terapiji sa…

"Susrela sam se sa smrću pre nego što sam zakoračila u život": Ruška Jakić otvorila dušu u emisiji "Na terapiji sa…

Blic pre 6 sati
Ove nedelje gošća emisije "Na terapiji ss Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje ponedeljkom u 22 sata samo na Blic televiziji na kanalu 117 je voditeljka i novinarka Ruška Jakić. Otvoreno, bez zadrške, Ruška Jakić iskreno priča o svom… »
"Sebi kažem da sam tri puta srećno razvedena": Ruška Jakić o emotivnim vezama koje je imala: "To je bila ogromna ljubav"…

"Sebi kažem da sam tri puta srećno razvedena": Ruška Jakić o emotivnim vezama koje je imala: "To je bila ogromna ljubav"…

Blic pre 5 sati
Novinarka i voditeljka Ruška Jakić je kao mlada bila veoma atraktivna. U emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje ponedeljkom u 22 sata samo na Blic televiziji na kanalu 117 dotakla se i priče o emotivnim vezama, a onda je… »

Vesti dana »