Povezane vesti

Darko Nadić izabran za v. d. dekana FPN-a

Darko Nadić izabran za v. d. dekana FPN-a

Politika pre 2 sata
Savet Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu na jučerašnjoj sednici jednoglasno je doneo odluku da novi vršilac dužnosti dekana ovog fakulteta bude profesor dr Darko Nadić, saopštio je FPN. Da ovaj redovni profesor FPN-a bude izabran za… »
Nadić trenutni dekan FPN-a: Ja sam ovde da izbori budu legitimni i legalni

Nadić trenutni dekan FPN-a: Ja sam ovde da izbori budu legitimni i legalni

N1 Info pre 4 sati
Sa 1. oktobrom na funkciju je stupio vršilac dužnosti dekana Fakulteta političkih nauka Beogradskog univerziteta profesor Darko Nadić. Nakon bure oko izbora Slaviše Orlovića za dekana, pred FPN-om je novi konkurs za dekana do kraja godine. Nadić… »
Nadić: Dekan Fakulteta političkih nauka biće izabran do 31. decembra

Nadić: Dekan Fakulteta političkih nauka biće izabran do 31. decembra

NIN pre 10 sati
Dekan Fakulteta političkih nauka u punom kapacitetu trebalo bi da bude izabran do 31. decembra, izjavio je izabrani vršilac dužnosti dekana Darko Nadić. Nadić je za FoNet rekao da ja to plan dogovoren na jučerašnjoj sednici Saveta FPN. "Moglo je to… »
Darko Nadić: Izbor dekana FPN-a do 31. decembra

Darko Nadić: Izbor dekana FPN-a do 31. decembra

Danas pre 23 sata
Dekan Fakulteta političkih nauka u punom kapacitetu trebalo bi da bude izabran do 31. decembra, izjavio je danas izabrani vršilac dužnosti dekana Darko Nadić. Nadić je FoNetu rekao da ja to plan dogovoren na današnjoj sednici Saveta FPN. „Moglo je… »

Vesti dana »