Povezane vesti

Vučević na pitanje Insajdera: Biće podneta krivična prijava protiv menadžera Jure

Vučević na pitanje Insajdera: Biće podneta krivična prijava protiv menadžera Jure

Insajder pre 19 minuta
Premijer Miloš Vučević izjavio je danas da će Inspekcija za rad iz Niša danas ponovo izaći na teren da ispita poslednji incident u kompaniji Jura kada je menadžer kompanije stolicama gađao radnice. “Inspekcija je već bila na terenu, ali nije… »
Vučević o Milovoj pesmi: Ne znam zašto pevaju protiv Srbije, kad slave Pirovu pobedu

Vučević o Milovoj pesmi: Ne znam zašto pevaju protiv Srbije, kad slave Pirovu pobedu

Blic pre 44 minuta
Predsednik Vlade Miloš Vučević izjavio je danas da ne zna zbog čega bivši crnogorski predsednik i bivši lider DPS Milo Đukanović i njegove stranačke kolege moraju da pevaju "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije" u trenutku dok, kako… »
"Ne mislim da je iko jači od Srbije" Premijer Vučević o provokacijama i snimku Mila Đukanovića: Ne znam zašto, kada slave…

"Ne mislim da je iko jači od Srbije" Premijer Vučević o provokacijama i snimku Mila Đukanovića: Ne znam zašto, kada slave…

Kurir pre 1 sat
Mi nikad ne vređamo i ne pevamo protiv Crne Gore, doživljavamo ih kao prijateljsku i bratsku državu, želimo im sve najbolje, rekao je premijer Srbije Miloša Vučevića o snimku slavlja Mila Đukanovića. - Što se tiče Crne Gore, nije prvi put da… »
Vučević o DPS-u: Ne znam zašto pevaju protiv Srbije, kad slave Pirovu pobedu

Vučević o DPS-u: Ne znam zašto pevaju protiv Srbije, kad slave Pirovu pobedu

Euronews pre 55 minuta
Predsednik Vlade Miloš Vučević izjavio je da ne zna zbog čega bivši crnogorski predsednik i bivši lider DPS Milo Đukanović i njegove stranačke kolege moraju da pevaju "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije" u trenutku dok, kako kaže… »
Vučić o Milu Đukanoviću: Imamo zajedničku opsesiju (VIDEO)

Vučić o Milu Đukanoviću: Imamo zajedničku opsesiju (VIDEO)

Danas pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je rezultat partije Mila Đukanovića na lokalnim izborima u Crnoj Gori, rekavši da obojica imaju jednu zajedničku opsesiju. „I jedan i drugi smo opsednuti Srbijom – ja je volim, on je mrzi“, rekao… »
Islamisti u antisrpskom transu: Slave Mila Đukanovića i napadaju Vučića, nadaju se srpskoj propasti

Islamisti u antisrpskom transu: Slave Mila Đukanovića i napadaju Vučića, nadaju se srpskoj propasti

B92 pre 3 sata
Rezultat DPS-a Mila Đukanovića na lokalnim izborima u Podgorici i skandalozni stihovi koje je Đukanović pevao tokom slavlja (ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije) izazvali su pravu antisrpsku ekstazu u uredništvu Slobodne Bosne, piše… »
Vučić: Milo Đukanović opsednut Srbijom

Vučić: Milo Đukanović opsednut Srbijom

Vreme pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao snimak na kome je Milo Đukanović nakon lokalnih izbora u Podgorici pevao „jači smo od Srbije”. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare nakon ceremonije povodom završetka… »
Vučić: Milo Đukanović i ja delimo opsednutost Srbijom

Vučić: Milo Đukanović i ja delimo opsednutost Srbijom

NIN pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare nakon ceremonije povodom završetka radova na Kuli Beograd komentarisao snimak na kome je Milo Đukanović nakon lokalnih izbora u Podgorici pevao “Jači smo od Srbije” i rekao da on… »

Vesti dana »