Povezane vesti
Kancelarija za poboljšanje ugleda Srbije traži ko će snimiti film o srpsko-kineskom prijateljstvu
Radio 021 01.10.2024
Kancelarija za javnu i kulturnu diplomatiju, koju vodi Arno Gujon, raspisala je tender kojim traži firme za sprovođenje kampanje kojim će se unaprediti ugled Srbije u svetu. Kako piše Nova ekonomija, kampanja podrazumeva, između ostalog, i izradu… »
Gujonova kancelarija tenderom traži saradnike za poboljšanje ugleda Srbije, prave i film o srpsko-kineskom prijateljstvu
Nova ekonomija 01.10.2024
Kancelarija za javnu i kulturnu diplomatiju, koju vodi Arno Gujon, raspisala je tender kojim traži firme za sprovođenje kampanje kojim će se unaprediti ugled Srbije u svetu. Kampanja podrazumeva, između ostalog, i izradu dokumentarnog filma o… »
Vesti dana »
Bajern nadigrao Zvezdu u Areni i naneo joj bolan poraz u borbi za plej-of (VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 5 povezanih
Preokret u Crnoj Gori: Nakon dojave o bombi, koncert se nastavlja, oglasila se Anabela Atijas i razjasnila sve
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Vreme danas: Ujutru slab prizemni mraz, tokom dana pretežno sunčano
Danas pre 24 minutajoš 1 povezana




