Povezane vesti

Zvezda "Porodice Soprano" iznela brutalno mišljenje: "Kraj serije je bio loš i pogrešan" VIDEO/ANKETA

Zvezda "Porodice Soprano" iznela brutalno mišljenje: "Kraj serije je bio loš i pogrešan" VIDEO/ANKETA

B92 pre 48 minuta
Lorejn Brako, zvezda serije "Porodica Soprano", nedavno je gostovala u emisiji "The Spotlight with Jessica Shaw", tokom koje je otkrila da nije zadovoljna završetkom kultne kriminalističke serije. Brako je u seriji glumila dr Dženifer Melfi, psihijatra… »
Kraj koji i dalje šokira: Zvezda "Sopranovih" kritikovala kontroverzan završetak serije: "Bila sam ljuta, rekla sam da je sve…

Kraj koji i dalje šokira: Zvezda "Sopranovih" kritikovala kontroverzan završetak serije: "Bila sam ljuta, rekla sam da je sve…

Blic pre 1 sat
Lorejn Brako, zvezda serije "Sopranovi", nedavno je otkrila da nije zadovoljna završetkom slavne kriminalističke serije, a o kontroverznoj poslednjoj epizodi priča se i godinama naskon prvobitnog emitovanja. Brako je u seriji glumila psihijatricu… »
Lorejn Brako, zvezda „Porodice Soprano“, kaže da joj se ne sviđa kako se serija završila

Lorejn Brako, zvezda „Porodice Soprano“, kaže da joj se ne sviđa kako se serija završila

Danas pre 4 sati
Lorejn Brako, zvezda serije „Porodica Soprano“ (The Sopranos), nedavno je gostovala u emisiji „The Spotlight with Jessica Shaw“, tokom koje je otkrila da nije zadovoljna završetkom slavne krimi serije. Brako je u seriji igrala dr Dženifer Melfi… »

Vesti dana »