Povezane vesti

Assange: Svjetlo slobode nikada ne smije izblijediti

Assange: Svjetlo slobode nikada ne smije izblijediti

Al Jazeera pre 2 sata
Ono što se dogodilo meni, ne smije se dogoditi nikom drugom, poručio je Assange u prvom obraćanju nakon 14-godišnje izolacije zbog objavljivanja američkih tajnih dokumenata. Julian Assange, osnivač medijske grupacije WikiLeaks, rekao je u utorak… »
Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

RTV pre 2 sata
STRAZBUR - Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž (53) rekao je danas da je pušten iz zatvora jer je priznao krivicu za novinarstvo, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao, objavio je "Gardijan". On je evropskim poslanicima rekao da je priznanje… »
Assange: Izabrao sam slobodu umjesto pravde

Assange: Izabrao sam slobodu umjesto pravde

SEEbiz pre 2 sata
STRASBOURG - Utemeljitelj Wikileaksa Julian Assange rekao je u utorak da je pušten nakon godina provedenih u zatvoru samo zato što je priznao krivnju za "novinarstvo", upozorivši da je sloboda izražavanja sada na "mračnom raskrižju". "Danas nisam… »
Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Politika pre 2 sata
STRAZBUR- Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž (53) rekao je danas da je pušten iz zatvora jer je priznao krivicu za novinarstvo, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao, objavio je Gardijan. On je evropskim poslanicima rekao da je priznanje krivice… »
Prvo obraćanje džulijana Asanža od izlaska iz zatvora: "Pušten sam na slobodu zato što sam se izjasnio krivim za bavljenje…

Prvo obraćanje džulijana Asanža od izlaska iz zatvora: "Pušten sam na slobodu zato što sam se izjasnio krivim za bavljenje…

Kurir pre 3 sata
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž obratio se danas u Savetu Evrope i rekao je da je pušten iz zatvora zato što je priznao krivicu za bavljenje novinarstvom, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao. Poručio je da je njegovo priznanje krivice bilo… »
Asanž: Na slobodi sam jer sam se izjasnio krivim zato što sam se 'bavio novinarstvom'

Asanž: Na slobodi sam jer sam se izjasnio krivim zato što sam se 'bavio novinarstvom'

Beta pre 3 sata
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž, koji je prvi put danas govorio u javnosti otkako je pušten iz pritvora, izjavio je u Savetu Evrope (SE) da je na slobodi jer se izjasnio da je "kriv jer se bavio novinarstvom". "Danas nisam slobodan zato što je… »
Asanž: Pušten sam iz zatvora jer sam „priznao krivicu“ za bavljenje novinarstvom

Asanž: Pušten sam iz zatvora jer sam „priznao krivicu“ za bavljenje novinarstvom

N1 Info pre 3 sata
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž rekao je u utorak da je pušten iz zatvora, ne zato što je pravni sistem funkcionisao, već samo zato što je "priznao krivicu za bavljenje novinarstvom", u svom prvom javnom obraćanju od kada je pušten iz zatvora u… »
"Ovo nije: Zločin!" Asanž se prvi put pojavio u javnosti od izlaska iz zatvora: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za…

"Ovo nije: Zločin!" Asanž se prvi put pojavio u javnosti od izlaska iz zatvora: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za…

Blic pre 4 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž (53) rekao je danas da je pušten iz zatvora jer je priznao krivicu za novinarstvo, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao, objavio je Gardijan. On je evropskim poslanicima rekao da je priznanje krivice po… »
Asanž u prvom javnom obraćanju: Slobodan sam jer sam se izjasnio krivim za bavljenje novinarstvom

Asanž u prvom javnom obraćanju: Slobodan sam jer sam se izjasnio krivim za bavljenje novinarstvom

Radio 021 pre 4 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž, koji je prvi put danas govorio u javnosti otkako je pušten iz pritvora, izjavio je da je na slobodi jer se izjasnio da je "kriv jer se bavio novinarstvom". "Danas nisam slobodan zato što je sistem funkcionisao… »
Asanž prvi put u javnosti pred Savetom Evrope: Priznao sam krivicu za novinarstvo

Asanž prvi put u javnosti pred Savetom Evrope: Priznao sam krivicu za novinarstvo

Insajder pre 4 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž prvi put se pojavio u javnosti pred Odborom za pravna pitanja i ljudska prava Parlamentarne skupštine Saveta Evrope (PACE) u Strazburu od kada je oslobođen iz britanskog zatvora, nakon što je priznao krivicu za… »
Asanžovo prvo obraćanje na slobodi: Nisam u zatvoru jer sam se izjasnio krivim za novinarstvo

Asanžovo prvo obraćanje na slobodi: Nisam u zatvoru jer sam se izjasnio krivim za novinarstvo

Euronews pre 5 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž (53) rekao je danas da je pušten iz zatvora jer je priznao krivicu za novinarstvo, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao, objavio je Guardian. On je evropskim poslanicima rekao da je priznanje krivice po… »
Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Vreme pre 5 sati
Džulijan Asanž, osnivač Vikiliksa, obratio se evropskim poslanicima u Strazburu nakon puštanja iz zatvora, rekavši da je bio primoran da prizna krivicu kako bi osigurao slobodu, a ne zato što je pravda zadovoljena. Osnivač Vikiliksa Džulijan… »
Asanž u prvom obraćanju nakon izlaska iz zatvora: „Oslobođen sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo“

Asanž u prvom obraćanju nakon izlaska iz zatvora: „Oslobođen sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo“

Nova pre 5 sati
: Džulijan Asanž, osnivač Vikiliksa rekao je u utorak da je pušten iz zatvora, ne zato što je pravni sistem funkcionisao, već samo zato što je "priznao krivicu za novinarstvo". On je održao svoj prvi govor nakon što je oslobođen iz zatvora… »
Asanž: Danas nisam slobodan jer je sistem funkcionisao već jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Asanž: Danas nisam slobodan jer je sistem funkcionisao već jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Danas pre 5 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž rekao je u utorak da je oslobođen nakon višegodišnjeg zatvora isključivo jer je „priznao krivicu za novinarstvo“. „Želim da budem potpuno jasan. Danas nisam slobodan jer je sistem funkcionisao. Danas sam… »
Javio se Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Javio se Asanž: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

B92 pre 5 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž (53) rekao je danas da je pušten iz zatvora jer je priznao krivicu za novinarstvo, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao, objavio je Gardijan. On je evropskim poslanicima rekao da je priznanje krivice po… »
Asanž: Na slobodi sam jer sam se izjasnio krivim zato što sam se 'bavio novinarstvom'

Asanž: Na slobodi sam jer sam se izjasnio krivim zato što sam se 'bavio novinarstvom'

Novi magazin pre 4 sati
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž, koji je prvi put danas govorio u javnosti otkako je pušten iz pritvora, izjavio je u Savetu Evrope (SE) da je na slobodi jer se izjasnio da je "kriv jer se bavio novinarstvom". "Danas nisam slobodan zato što je… »
"Novinare ne treba goniti zato što rade svoj posao": Asanž prvi put u javnosti od izlaska iz zatvora

"Novinare ne treba goniti zato što rade svoj posao": Asanž prvi put u javnosti od izlaska iz zatvora

NIN pre 6 sati
Osnivač sajta Vikiliks Džulijan Asanž obratio se danas pred Odborom za pravna pitanja i ljudska prava Parlamentarne skupštine Saveta Evrope u Strazburu, rekavši da je iz zatvora pušten zato što je "priznao krivicu za novinarstvo", a ne zato što je… »

Vesti dana »