Povezane vesti

"Pokušala je da upadne u kuću, tu su mi bila deca": Objavljen video snimak prevarantkinje iz Kraljeva!

"Pokušala je da upadne u kuću, tu su mi bila deca": Objavljen video snimak prevarantkinje iz Kraljeva!

Telegraf pre 48 minuta
Preporučujemo. Alarmantna upozorenja danima kruže mrežama za stanovnike Kraljevai obližnjih mesta, a sve zbog, kako se navodi, prevarantkinje koja obilazi kuće građana, proverava da li su zaključane, nekad u njih uđe, a iz jednog doma je i, kako… »
Kraljevčani na nogama zbog prevarantkinje: Predstavlja se kao promoterka, šunja po dvorištima i ulazi u kuće

Kraljevčani na nogama zbog prevarantkinje: Predstavlja se kao promoterka, šunja po dvorištima i ulazi u kuće

Mondo pre 3 sata
Kraljevčani dele iskustva sa prevarantkinjom koja im ulazi u kuće. Alarmantno upozorenje kruži mrežama z a stanovnike Kraljeva i obližnjih mesta, a kako se navodi u pitanju je prevarantkinja koja obilazi kuće, proverava stanje, pa i ukrade ključeve… »
"Ako je vidite, zovite policiju": Građani dele iskustva sa prevarantkinjom koja im ulazi u kuće, celo Kraljevo na nogama

"Ako je vidite, zovite policiju": Građani dele iskustva sa prevarantkinjom koja im ulazi u kuće, celo Kraljevo na nogama

Blic pre 4 sati
Alarmantno upozorenje kruži mrežama za stanovnike Kraljeva i obližnjih mesta, a kako se navodi u pitanju je prevarantkinja koja obilazi kuće, proverava stanje, pa i ukrade ključeve od doma nepažljivima. Nakon objave, brojni građani su se javili… »
"Bila sam u kući sama sa detetom, srećom imamo kamere": Alarm u Kraljevu zbog prevarantkinje koja opseda narod

"Bila sam u kući sama sa detetom, srećom imamo kamere": Alarm u Kraljevu zbog prevarantkinje koja opseda narod

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Alarmantno upozorenje kruži mrežama za stanovnike Kraljeva i obližnjih mesta, a kako se navodi u pitanju je prevarantkinja koja običazi kuće, proverava stanje, pa i ukrade ključeve od doma nepažljivima. Nakon objave, brojni građani… »

Vesti dana »