Povezane vesti
„Odvratan“ portret pronađen u podrumu kuće u Kapriju zapravo je originalni Pikaso i vredi šest miliona evra
RTS 01.10.2024
Portret otkriven u podrumu kuće u Kapriju, decenijama je u jeftinom ramu visio na zidu trgovca otpadom i korišćenih stvari dok ga je njegova supruga opisivala kao „odvratan“, a čitava porodica navijala da ga se reši. Nakon što je na njega naišao 1962… »
Čistio podrum pa pronašao Pikasovu sliku vrednu šest miliona dolara
B92 01.10.2024
Trgovac starim stvarima pronašao je, čisteći podrum kuće, originalni portret "Dora Mar" (Buste de femme), koju je naslikao španski slikar Pablo Pikaso. Nakon što je 1962. godine slučajno našao sliku u podrumu kuće na Karpiju, Italijan Luiđi Lo Roso poneo… »
Vesti dana »

„Vreme može biti veoma opasno po ljude i životinje“: Nižu se upozorenja zbog toplotnog talasa u Srbiji – evo kad stiže kiša
Nova pre 36 minutajoš 23 povezane

Medvedev i Šapovalov eliminisani u drugom kolu mastersa u Sinsinatiju
Sportski žurnal pre 11 minutajoš 37 povezanih

Tramp hoće da protera beskućnike iz Vašingtona: "Da prestonica bude lepša"
Radio 021 pre 52 minutajoš 9 povezanih