Povezane vesti
Pašalić: Zaštita prava starijih je odgovornost svih nas
Telegraf 01.10.2024
Preporučujemo. Zaštitnik građana Zoran Pašalić izjavio je danas povodom 1. oktobra, Međunarodnog dana starijih osoba, da najmanje što društvo može i mora da učini za svoje starije građane jeste da omogući dostojanstveno starenje uz pružanje pune podrške… »
Pašalić: Osnaživanje starijih osoba od suštinskog značaja, društvo treba da im pruži podršku
Beta 01.10.2024
Zaštitnik građana Zoran Pašalić izjavio je danas, povodom 1. oktobra - Međunarodnog dana starijih osoba, da je osnaživanje te populacije kroz pristup zdravstvenim uslugama, socijalnoj zaštiti i uključenosti, kao i mentalnom zdravlju od suštinskog… »
Pašalić: Osnaživanje starijih osoba od suštinskog značaja, društvo treba da im pruži podršku
Radio sto plus 01.10.2024
Pašalić je u pisanoj izjavi naveo da najmanje što društvo može i mora da učini za svoje starije građane jeste da im omogući dostojanstveno starenje uz pružanje pune podrške i poštovanje njihovih prava. Rekao je da se starije osobe najčešće suočavaju s… »
Vesti dana »
Nemački dnevnik: I pored izbornog nasilja i prevara Vučićeva SNS gubi glasove birača
Nova pre 1 satjoš 1 povezana
Usvojen zakon: Izrael uveo smrtnu kaznu za Palestince sa Zapadne obale
Kurir pre 57 minutajoš 1 povezana
Vučić odgovorio Milanoviću, kaže da mu je važnije da položi cvet u Jasenovcu nego da ide na Brione
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Samo jedan mandat razlike: U Aranđelovcu SNS dobio 21 odbornika, Studenti za Aranđelovac 20
Danas pre 1 satjoš 1 povezana




