Povezane vesti

Lalić ponovio optužbe protiv Belivukovog klana

Lalić ponovio optužbe protiv Belivukovog klana

Politika pre 2 sata
Svedok okrivljeni ispitan ponovo jer je suđenje zbog promene sudije počelo iz početka. – Odgovarao detaljno o surovim ubistvima u Ritopeku. I juče je Srđan Lalić, jedan od trojice okrivljenih svedoka u postupku protiv Veljka Belivuka, Marka… »
"Da li imate strah kad to radite žrtvama?": U sudnici bilo napeto! Detalji sa suđenja kriminalnom klanu Belivuka

"Da li imate strah kad to radite žrtvama?": U sudnici bilo napeto! Detalji sa suđenja kriminalnom klanu Belivuka

Mondo pre 3 sata
Detalji sa suđenja kriminalnom klanu Veljka Belivuka. Srđan Lalić, jedan od trojice svedoka-saradnika u postupku koji se pred Specijalnim sudom u Beogradu vodi protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih pripadnika optuženog kriminalnog… »
"Imam strah od Belivuka i Miljkovića, zločini u kojima sam učestvovao sa njima su jako teški!" Detalji sa suđenja…

"Imam strah od Belivuka i Miljkovića, zločini u kojima sam učestvovao sa njima su jako teški!" Detalji sa suđenja…

Kurir pre 3 sata
Srđan Lalić, jedan od trojice svedoka-saradnika u postupku koji se pred Specijalnim sudom u Beogradu vodi protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih pripadnika optuženog kriminalnog kalana, ponovio je juče za sudskom govornicom "da je Marko… »

Vesti dana »