Povezane vesti

Đukić Dejanović: Januarsko povećanje plata prosvetarima je 12 odsto, ne možemo više od toga

Đukić Dejanović: Januarsko povećanje plata prosvetarima je 12 odsto, ne možemo više od toga

Nedeljnik pre 2 sata
Ministarka prosvete Slavića Đukić Dejanović izjavila je, uoči današnjeg sastanka sa sindikatima prosvetnih radnika, da je 12 odsto maksimalno moguće povećanje za plate prosvetara u januaru iduće godine, ali da Vlada ide za tim da „januar nije… »
Đukić Dejanović: Januarsko povećanje plata prosvetarima je 12 odsto, ne možemo više od toga

Đukić Dejanović: Januarsko povećanje plata prosvetarima je 12 odsto, ne možemo više od toga

Radio sto plus pre 3 sata
“Mi smo u dijalogu sa prosvetaru, ja sam u tom timu na čijem je čelu premijer (Miloš Vučević). Taj socijalni dijalog treba da traje. On podrazumeva i druge segmente – od njihove bezbednosti, uslova rada, oni su veoma zainteresovani i kako će… »
Đukić Dejanović: Prosvetarima neće biti ponuđeno veće povećanje plata od najavljenog

Đukić Dejanović: Prosvetarima neće biti ponuđeno veće povećanje plata od najavljenog

Pressek pre 8 sati
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović kaže da na sastanku sa predstavnicima četiri reprezentativna sindikata prosvete neće biti ponuđeno više novca za plate od već najavljenih 12 odsto. - Više para neće biti. Da li će se tražiti neka… »

Vesti dana »