Povezane vesti

Asanž prvi put u javnosti od izlaska iz zatvora: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

Asanž prvi put u javnosti od izlaska iz zatvora: Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo

RTS pre 4 sati
Slobodan sam jer sam priznao krivicu za novinarstvo, a ne zato što je pravni sistem funkcionisao, izjavio je osnivač "Vikiliksa" Džulijan Asanž pred evropskim poslanicima u Strazburu u svom prvom obraćanju nakon što je pušten iz britanskog zatvora… »
Na slobodi sam jer sam priznao da sam se bavio novinarstvom, kaže Asanž

Na slobodi sam jer sam priznao da sam se bavio novinarstvom, kaže Asanž

Slobodna Evropa pre 5 sati
Osnivač sajta Vikiliks Džulijan Asanž izjavio je da je na slobodi zato što se izjasnio da je kriv jer se bavio novinarstvom. „Danas nisam slobodan zato što je sistem funkcionisao, već što sam priznao da sam tražio informacije od izvora i o njima… »
Asanž: Na slobodi sam jer sam se izjasnio krivim zato što sam se ‘bavio novinarstvom’

Asanž: Na slobodi sam jer sam se izjasnio krivim zato što sam se ‘bavio novinarstvom’

Radio sto plus pre 5 sati
“Danas nisam slobodan zato što je sistem funkcionisao. Slobodan sam danas nakon godina zatvora jer sam se izjasnio krivim jer sam se bavio novinarstvom”, rekao je Asanž pred Odborom za pravna pitanja i ljudska prava Parlamentarne skupštine SE u… »

Vesti dana »