Povezane vesti

"Panići su mi nudili da me zaposle": Devojka koju su podvodila bahata braća otkrila sve detalje prostitucije: "Radila sam…

"Panići su mi nudili da me zaposle": Devojka koju su podvodila bahata braća otkrila sve detalje prostitucije: "Radila sam…

Blic pre 2 sata
Suđenje braći Panić održava se danas u Trećem osnovnom sudu u Beogradu po optužbi da su posredovali u vršenju prostitucije. Na današnjem suđenju iskaz daju devojke koje su optužena braća podvodila, a jedna od njih do detalja je opisala kako je… »
Pogledajte kako su Braća Panić došla u sud: Na zakazano ročište stigao i Vuke makro! Ovako su se ponašali (Foto)

Pogledajte kako su Braća Panić došla u sud: Na zakazano ročište stigao i Vuke makro! Ovako su se ponašali (Foto)

Kurir pre 4 sati
Braća Panić, Uroš (25) i Miloš (23), stigli su u Treći osnovni sud u Beogradu na zakazano ročište. Njih dvojica se optužnicom terete za krivično delo posredovanje u vršenju prostitucije u saizvršilaštvu. Pored Panića, u sud su došli i drugi… »
Braća Panić se pojavili na zakazanom ročištu, došao i Vuke makro: Sve vreme telefonirali, jedan se i smejao

Braća Panić se pojavili na zakazanom ročištu, došao i Vuke makro: Sve vreme telefonirali, jedan se i smejao

Mondo pre 4 sati
Uroš i Miloš Panić danas su se pojavili na zakazano ročište u Trećem osnovnom sudu, a terete se za krivično delo posredovanje u vršenju prostitucije u saizvršilaštvu. Braća Uroš i Miloš Panić uhapšena su u maju na aerodromu u Beogradu nakon… »
(Foto) braća Panić pred sudom: Optuženi da su podvodili devojke u Beogradu pod paravnom salona za masažu: Danas svedoče…

(Foto) braća Panić pred sudom: Optuženi da su podvodili devojke u Beogradu pod paravnom salona za masažu: Danas svedoče…

Blic pre 5 sati
Suđenje braći Panić održava se danas u Trećem osnovnom sudu u Beogradu po optužbi da su posredovali u vršenju prostitucije. Uroš i Miloš Panić stigli su u zgradu suda neposredno pred zakazano ročište. Na današnjem suđenju trebalo bi da… »
Nastavlja se suđenje braći panić za prostituciju: Nudili "milki" i "tantričke" masaže, cena išla do 10.000 dinara! U sud…

Nastavlja se suđenje braći panić za prostituciju: Nudili "milki" i "tantričke" masaže, cena išla do 10.000 dinara! U sud…

Kurir pre 6 sati
Urošu Paniću (25) i njegovom bratu Milošu (23) danas bi trebalo da se nastavi suđenje u Trećem osnovnom sudu u Beogradu. Podsetimo, oni se terete za posredovanje u vršenju prostitucije u saizvršilaštvu. Pored njih, na optuženičkoj klupi se… »

Vesti dana »