Povezane vesti

Porodica Bljane Tipsarević zavijena u crno, kreatorka se oglasila: Tražiću te u svakoj tihoj noći

Porodica Bljane Tipsarević zavijena u crno, kreatorka se oglasila: Tražiću te u svakoj tihoj noći

Story pre 2 sata
Porodica Biljane Tipsarević suočila se sa velikim bolom. Modna kreatorka je na Instagramu objavila zajedničku fotografiju sa svojom bakom uz oproštajnu poruku. - Tvoje ruke su me naučile šta znači ljubav, nežnost i snaga. Tvoj osmeh je bio… »
Porodica Biljane Tipsarević zavijena u crno, kreatorka se oglasila: Tražiću te u svakoj tihoj noći

Porodica Biljane Tipsarević zavijena u crno, kreatorka se oglasila: Tražiću te u svakoj tihoj noći

Story pre 2 sata
Porodica Biljane Tipsarević suočila se sa velikim bolom. Modna kreatorka je na Instagramu objavila zajedničku fotografiju sa svojom bakom uz oproštajnu poruku. - Tvoje ruke su me naučile šta znače ljubav, nežnost i snaga. Tvoj osmeh je bio… »
Velika tuga u domu Janka Tipsarevića! Supruga Biljana se dirljivim rečima oprostila se od bliske osobe: Znam da si sada na…

Velika tuga u domu Janka Tipsarevića! Supruga Biljana se dirljivim rečima oprostila se od bliske osobe: Znam da si sada na…

Kurir pre 4 sati
Za Biljanu Tipsarević, suprugu našeg bišeg tenisera Janka Tipsarevića, ovo su jedni od najtužnijih dana u životu. Njihova porodica u vrlo je teškoj situaciji zbog porodične tragedije. Biljanina baka, za koju je bila jako vezana, je preminula, te… »
Tuga u domu tipsarevića: Biljana se oglasila potresnom porukom: "Nema tih reči koje mogu opisati prazninu koja je ostala za…

Tuga u domu tipsarevića: Biljana se oglasila potresnom porukom: "Nema tih reči koje mogu opisati prazninu koja je ostala za…

Blic pre 5 sati
Biljani Tipsarević preminula je baka, pa se potresnom porukom oprostila od nje. Naime, Biljana je na Instagramu objavila zajedničku fotografiju sa svojom bakom uz oproštajnu poruku. - Tvoje ruke su me naučile šta znači ljubav, nežnost i snaga. Tvoj… »

Vesti dana »