Povezane vesti

Preminuo evrovizijski pobednik

Preminuo evrovizijski pobednik

B92 pre 3 sata
Martin Li, koji je 1976. godine pobedio na Evroviziji za Veliku Britaniju s grupom Braderhud of men (Brotherhood of Man) i pesmom "Save Your Kisses For Me", preminuo je u 77. godini. Muzičar je preminuo od srčane insuficijencije nakon "kratke bolesti"… »
Umro pobednik Evrovizije: Preminuo od srčane slabosti nakon kratke bolesti

Umro pobednik Evrovizije: Preminuo od srčane slabosti nakon kratke bolesti

Blic pre 4 sati
Martin Li, koji je pobedio na Pesmi Evrovizije sa bednom "Brotherhood of Man" i pesmom "Save Your Kisses For Me", preminuo je. On je svet napustio u 77. godini, prenosi "Dailymail". Pevač je pobedio na " Pesmi Evrovizije" za UK 1976. Preminuo je od… »
Preminuo evrovizijski pobednik nakon kratke bolesti

Preminuo evrovizijski pobednik nakon kratke bolesti

Kurir pre 4 sati
Martin Li, koji je 1976. godine pobedio na Evroviziji za Veliku Britaniju sa grupom Brotherhood of Man i pesmom "Save Your Kisses For Me", preminuo je u 77. godini. Muzičar je preminuo od srčane insuficijencije nakon "kratke bolesti", potvrdila je pop… »
Preminuo evrovizijski pobednik: Otkriven uzrok smrti slavnog pevača

Preminuo evrovizijski pobednik: Otkriven uzrok smrti slavnog pevača

Mondo pre 4 sati
Pevač Martin Li preminuo je u 77. godini. Pevač Martin Li, koji je 1976. godine pobedio na Evroviziji predstavljajući Veliku Britaniju sa grupom "Brotherhood of Man" i pesmom "Save Your Kisses For Me", preminuo je u 77. godini. Muzičar je preminuo od… »
Preminuo pobednik Evrovizije

Preminuo pobednik Evrovizije

Nova pre 3 sata
: Martin Li, pobednik Evrovizije 1976. godine preminuo je nakon kraće bolesti. Martin, nekadašnji predstavnik Velike Britanije na Evroviziji, pobedu je odneo sa grupom „Brotherhood of Man“ sa kojom je izvodio numeru „Save Your Kisses For Me“… »
Preminuo pobednik Evrovizije

Preminuo pobednik Evrovizije

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Martin Li, koji je pobedio na Pesmi Evrovizije sa bednom "Brotherhood of Man" i pesmom "Save Your Kisses For Me", preminuo je. On je svet napustio u 77. godini, prenosi "Dailymail". Pevač je pobedio na "Pesmi Evrovizije" za UK 1976… »

Vesti dana »