Povezane vesti

Sindikat ne zna tačan mesec početka proizvodnje električne Pande u Kragujevcu

Sindikat ne zna tačan mesec početka proizvodnje električne Pande u Kragujevcu

Biznis.rs pre 2 sata
oktobar ili novembar? U Samostalnom sindikatu Stellantis-ove fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila „Grande Panda“ krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. „Sada vidim da u fabrici niko ne… »
Sindikat ne zna od kada će početi proizvodnja e-Pande u Kragujevcu

Sindikat ne zna od kada će početi proizvodnja e-Pande u Kragujevcu

Danas pre 4 sati
U Samostalnom sindikatu „Stelantisove“ fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila „Grande Panda“ krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. „Sada vidim da u fabrici niko ne pominje oktobar. Mi… »
Sindikat ne zna od kada će se električna "panda" proizvoditi u Kragujevcu

Sindikat ne zna od kada će se električna "panda" proizvoditi u Kragujevcu

NIN pre 3 sata
U Samostalnom sindikatu "Stelantisove" fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila "Grande Panda" krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. "Sada vidim da u fabrici niko ne pominje oktobar. Mi treba da… »
Sindikat Stelantisa: Ne možemo da potvrdimo da će proizvodnja „pande“ krenuti u oktobru

Sindikat Stelantisa: Ne možemo da potvrdimo da će proizvodnja „pande“ krenuti u oktobru

N1 Info pre 3 sata
U Samostalnom sindikatu "Stelantisove" fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila "Grande Panda" krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. „Sada vidim da u fabrici niko ne pominje oktobar. Mi treba da… »

Vesti dana »