Povezane vesti

Milanović odbio učešće Hrvatske vojske u podršci Ukrajini

Milanović odbio učešće Hrvatske vojske u podršci Ukrajini

Al Jazeera pre 1 sat
Hrvatski predsjednik naveo kako ovim potezom štiti Hrvatsku od sukoba jer se ratu u Ukrajini „ne nazire kraj”. Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović odbio je dati saglasnost za učešće pripadnika hrvatskih oružanih snaga u NATO-voj misiji… »
Milanović odbio slanje hrvatskih vojnika u misiju podrške Ukrajini

Milanović odbio slanje hrvatskih vojnika u misiju podrške Ukrajini

N1 Info pre 2 sata
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović nije dao saglasnost na predlog vladine odluke o učešću pripadnika hrvatske vojske u misiji podrške Ukrajini, saopšteno je danas u Zagrebu. „Hrvatska na rat u Ukrajini ni na koji način ne može bitno da utiče… »
Predsednik Hrvatske nije dao saglasnost za učešće vojske u misiji podrške Ukrajini

Predsednik Hrvatske nije dao saglasnost za učešće vojske u misiji podrške Ukrajini

Slobodna Evropa pre 3 sata
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović nije dao saglasnost na predlog vladine odluke o učešću pripadnika hrvatske vojske u misiji podrške Ukrajini, saopšteno je 1. oktobra. "Hrvatska na rat u Ukrajini ni na koji način ne može bitno da utiče, niti… »
Milanović odbio slanje hrvatskih vojnika u misiju podrške Ukrajini

Milanović odbio slanje hrvatskih vojnika u misiju podrške Ukrajini

Novi magazin pre 3 sata
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović nije dao saglasnost na predlog vladine odluke o učešću pripadnika hrvatske vojske u misiji podrške Ukrajini, saopšteno je danas u Zagrebu. "Hrvatska na rat u Ukrajini ni na koji način ne može bitno da utiče… »
Milanović odbio da šalje hrvatske vojnike u misiju podrške Ukrajini

Milanović odbio da šalje hrvatske vojnike u misiju podrške Ukrajini

RTV pre 3 sata
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović saopštio je danas da se protivi učešću pripadnika Oružanih snaga Hrvatske u misiji podrške Ukrajini i da za to na predlog Vlade nije dao prethodnu saglasnost, a ako Vlada bude insistirala o tome će… »
"Dok sam ja predsednik neću dopustiti učešće": Milanović rekao - ne, odbio da šalje hrvatske vojnike u Ukrajinu

"Dok sam ja predsednik neću dopustiti učešće": Milanović rekao - ne, odbio da šalje hrvatske vojnike u Ukrajinu

Mondo pre 3 sata
U video obraćanju Milanović je rekao da Hrvatska na rat u Ukrajini ni na koji način ne može bitno da utiče. Hrvatski predsednik Zoran Milanović saopštio je danas da se protivi učešću pripadnika Oružanih snaga Hrvatske u misiji podrške Ukrajini… »

Vesti dana »