Povezane vesti

„Srpski milioner“ Branko je uložio 200 evra, a sad zarađuje 100.000 evra mesečno od svog posla: „Nisam naročito…

„Srpski milioner“ Branko je uložio 200 evra, a sad zarađuje 100.000 evra mesečno od svog posla: „Nisam naročito…

Nova pre 2 sata
: Branko Babić, ili kako ga nazivaju srpski milioner, kaže da je jedan od onih ljudi koji je investirao 200 evra u biznis, a zaradio milione. U "Biznis pričama" otkrio je kako je došao na ideju da pokrene posao iscrtavanja i sređivanja obrva i koliko… »
"Uložio sam 200 €, a sad zarađujem mesečno 100.000 €" Kralj obrva danas ima i od ptice mleko, živi u suvom luksuzu, a…

"Uložio sam 200 €, a sad zarađujem mesečno 100.000 €" Kralj obrva danas ima i od ptice mleko, živi u suvom luksuzu, a…

Kurir pre 4 sati
Branko Babić, bogati biznismen, postao je poznat javnosti nakon gostovanja u jednom potkastu gde je ispričao detalje o svom poslu i neverovatnim zaradma. Naime, srpski milioner stekao je bogatstvo zahvaljujući obrvama. On je jednom priliko otkio kako… »
"Moj sin je sa 6 godina trošio 3.000 $ mesečno" Srpski milioner šokirao javnost bizarnom izjavom, a kad je zavrnuo…

"Moj sin je sa 6 godina trošio 3.000 $ mesečno" Srpski milioner šokirao javnost bizarnom izjavom, a kad je zavrnuo…

Kurir pre 3 sata
Srpski milioner Branko Babić, poznat kao "kralj obrva", ponovo je privukao pažnju svojim izjavama tokom gostovanja u podkastu "Aura FL". Ovaj uspešni biznismen iz Ratkova ne prestaje da impresionira javnost svojim luksuznim životom, a sada je šokirao… »
"Uložio sam 200 evra, a sad zarađujem: 100.000 evra mesečno" Branko Babić danas ne zna šta ima, živi u suvom luksuzu, a…

"Uložio sam 200 evra, a sad zarađujem: 100.000 evra mesečno" Branko Babić danas ne zna šta ima, živi u suvom luksuzu, a…

Blic pre 4 sati
Branko Babić, bogati biznismen postao je poznat javnosti nakon gostovanja u jednom potkastu gde je ispričao detalje o svom poslu i neverovatnim zaradma. Naime, srpski milioner stekao je bogatstvo zahvaljujući obrvama. On je jednom priliko otkio kako je… »
"Moj mlađi sin je trošio 3.000 dolara mesečno": Srpski milioner raspametio priznanjem u emisiji

"Moj mlađi sin je trošio 3.000 dolara mesečno": Srpski milioner raspametio priznanjem u emisiji

Mondo pre 5 sati
Branko Babić je u jednoj emisiji ispričao šta se desilo kada ga je pozvala direktorka. Branka Babića, osnivača i vlasnika kompanije PhiAcademy nazivaju kraljem obrva, a u medijima je izazvao pažnju zbog veze sa bivšom ženom Duška Šarića… »
"Moj sin sa šest godina je trošio: 3.000 dolara mesečno" Srpski milioner šokirao sve izjavom: "Direktorka me je pozvala i…

"Moj sin sa šest godina je trošio: 3.000 dolara mesečno" Srpski milioner šokirao sve izjavom: "Direktorka me je pozvala i…

Blic pre 14 sati
Srpski milioner Branko Babić neretko gostuje u potkastima u kojima govori o svom biznisu, bogatstvu i luksuznom životu. Babić je postao "kralj obrva" i na taj način stegao ogromno bogatstvo, te je u rodnom Ratkovu napravio velelepno imanje sa luks… »

Vesti dana »

Masovni raketni napad na Izrael

Masovni raketni napad na Izrael

Bloomberg Adria pre 1 satjoš 34 povezane
Pančev: "Zvezda uništila samu sebe!"

Pančev: "Zvezda uništila samu sebe!"

Sportske.net pre 2 satajoš 29 povezanih
Walz i Vance se tokom debate sukobili o svim pitanjima

Walz i Vance se tokom debate sukobili o svim pitanjima

Al Jazeera pre 1 satjoš 19 povezanih