Povezane vesti

Sindikat ne zna od kada će se električna "Panda" proizvoditi u Kragujevcu

Sindikat ne zna od kada će se električna "Panda" proizvoditi u Kragujevcu

InfoKG pre 1 sat
U Samostalnom sindikatu „Stelantisove“ fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila „Grande Panda“ krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo, piše Agencija Beta, prenose mediji. „Sada vidim da u… »
U sindikatu ne znaju kada počinje proizvodnja „Grande Pande“ u Kragujevcu

U sindikatu ne znaju kada počinje proizvodnja „Grande Pande“ u Kragujevcu

Ritam grada Kg pre 2 sata
U Samostalnom sindikatu „Stelantisove“ fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila „Grande Panda“ krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. – Sada vidim da u fabrici niko ne pominje oktobar. Mi… »
Sindikat ne zna od kada će se električna ‘Panda’ proizvoditi u Kragujevcu

Sindikat ne zna od kada će se električna ‘Panda’ proizvoditi u Kragujevcu

Glas Šumadije pre 4 sati
U Samostalnom sindikatu „Stelantisove“ fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila „Grande Panda“ krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. „Sada vidim da u fabrici niko ne pominje oktobar. Mi… »
Još nepoznato da li će serijska proizvodnja električne "pande" krenuti u oktobru

Još nepoznato da li će serijska proizvodnja električne "pande" krenuti u oktobru

Radio 021 pre 4 sati
U Samostalnom sindikatu Stelantisove fabrike u Kragujevcu ne mogu da potvrde da će serijska proizvodnja električnog automobila "grande panda" krenuti u oktobru, kako se ranije pominjalo. "Sada vidim da u fabrici niko ne pominje oktobar. Mi treba da… »

Vesti dana »