Povezane vesti

"Ona je psihopata, zvala sam policiju" Bakijeva žena u rastrojstvu, oglasila se posle teških optužbi, kroz suze rekla: Veću…

"Ona je psihopata, zvala sam policiju" Bakijeva žena u rastrojstvu, oglasila se posle teških optužbi, kroz suze rekla: Veću…

Kurir pre 2 sata
Izvesna Biljana Đekić javno je obelodanila da je supruga aktuelnog učesnika "Elite 8", Bakija B3, njemu neverna, te da je sa njenim suprugom bila u vezi i koristila ga za novac. Ona je, naime, podelila fotografije svog supruga i denserove žene… »
Isplivale šok tvrdnje! Svi bruje o neverstvu supruge Bakija B3: Vara ga sa mojim mužem kamiondžijom, on joj daje pare

Isplivale šok tvrdnje! Svi bruje o neverstvu supruge Bakija B3: Vara ga sa mojim mužem kamiondžijom, on joj daje pare

Kurir pre 4 sati
Aktuelni učesnik "Elite 8" Baki B3, pre nego što se uselio u Belu kuću, otkrio je da je razlog njegovog ulazak bolje sutra njegove porodice, ali i novi studijski album, no, međutim, sada su isplivale nove informacije o njogovoj supruzi. Baki B3… »
Isplivale šok tvrdnje: Svi bruje o neverstvu supruge Bakija B3: "Vara ga sa mojim mužem kamiondžijom, on joj daje pare"

Isplivale šok tvrdnje: Svi bruje o neverstvu supruge Bakija B3: "Vara ga sa mojim mužem kamiondžijom, on joj daje pare"

Blic pre 13 sati
Aktuelni učesnik "Elite 8", Baki B3, pre nego što se uselio u Belu kuću, otkrio je da je razlog njegovog ulazak bolje sutra njegove porodice, ali i novi studijski album, no, međutim, sada su isplivale nove informacije o njogovoj supruzi. Baki B3… »

Vesti dana »