Povezane vesti
Preminuo poznati glumac iz hit filma "Dolazak u Ameriku": Srbi su ga obožavali, odrastali smo uz njegove serije
Mondo 02.10.2024
Džon Amos je obeležio detinjstvo mnogima... Preminuo je Džon Amos, glumac poznat po ulozi u sitkomu "Good Times", kao i filmskoj franšizi "Princ otkriva Ameriku", piše The Hollywood Reporter. Imao je 84 godine, a umro je u Los Anđelesu, objavila je… »
Preminuo glumac Džon Ejmos, poznat po ulogama u filmovima „Princ otkriva Ameriku“ i „Umri muški 2“
Danas 01.10.2024
Džon Ejmos, američki glumac koga su proslavile uloge u serijama „Good Times“ i „Roots“, kao i mnogim holivudskim filmovima, preminuo je 21. avgusta. Imao je 84 godine. „S velikom žalošću obaveštavam vas da je moj otac otišao na drugi svet. Bio je čovek… »
Vesti dana »
Profesor Mijušković o tome šta se dešava ako se NBS nađe na udaru sankcija
NIN pre 53 minutajoš 28 povezanih
Novi rat zemalja koje je Tramp "pomirio"! Kraljevska vojska digla borbene avione, ispaljene rakete, ima mrtvih, roditelji u panici trče po decu u školu (video)
Kurir pre 17 minutajoš 32 povezane
Jokiću su 3,9 sekunde dovoljne da napravi čudo: Pogledajte šta je uradio dok su ga "tukli"
Mondo pre 32 minutajoš 36 povezanih




